Минулі події

13 травня, 16:00Майстер-класи

Розпочалась перша навчальна програма Школи Українського Підприємництва

12 травня у креативному просторі «Часопис» розпочались заняття Школи Українського Підприємництва, двомісячної інтенсивної навчальної програми для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

Програма розпочалась із установчої сесії від менторів Школи — Макса Яковера, засновника “Часопису”, Альони Калібаби, керівника Школи Підприємництва та Діани Чернявської, HRM консультанта та бізнес-тренера. Друга частина відкриття – закрита сесія від засновників мережі DREAM Family (до якої входять: DREAM HostelDruzi cafe і Escape Quest) та проекту DOBA.ua Євгена Лавренюка та Ігоря Фарберова, які поділились із учасниками Школи досвідом створення та розвитку власної мережі компаній, розповіли про те, як втілювати інновації у своєму бізнесі та відповіли на запитання учасників Школи.

У результаті відбору перша група Школи була сформована з 14 учасників, які представляють вже працюючі бізнеси (4) та опрацьовані ідеї (5), серед яких серед яких 3 компанії  братимуть участь командою від 2-3 осіб.

Заявки на участь у програмі приймались протягом квітня на сайті проекту. Потенційні учасники відбирались за результатами індивідуального інтерв’ю з кураторами Школи. Конкурс на участь у першій програмі Школи складав 5 бажаючих на 1 місце.

Програма містить 15 базових тематичних блоків, необхідних для розвитку власної справи: дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти, основи бухобліку, залучення стартового капіталу та ін. Формат програми — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей з підприємцями та індивідуальних консультацій.

 Заняття триватимуть до 4 липня 2015 року.

 Наступний набір учасників буде відкрито вже влітку, а проведення другої програми планується на осінь 2015 року. Реєстрація буде відкрита на сайті Школи.

Сторінка у Facebook

comments powered by Disqus