Минулі події

30 березня, 19:00Майстер-класи

Terrasoft. Маркетинг потреб: як зростити потребу клієнта у своєму продукті

Чим відрізняється CRM-система компанії Terrasoft від інших систем? Чи ще досі e-mail-розсилка є ефективною, а SMS-розсилка - актуальною? Яка економічна ефективність маркетингових дій?

Відповідь на усі ці та багато інших питань учасники зустрічі «Terrasoft. Маркетинг потреб: як зростити потребу клієнта у своєму продукті», що відбулася 30 березня у стінах креативного простору «Часопис», мали змогу отримати миттєво від спікера заходу Олексія Орлова.

Керуючись більш ніж 5-річним професійним досвідом у сфері інформаційних технологій, Олексій просто та зрозуміло намагався пояснити слухачам різницю між поняттями традиційного маркетингу та маркетингу потреб. Для цього у своєму виступі він виокремив три тематичні блоки:

-       Як збільшити кількість лідів (лід – потенційний клієнт компанії, авт.);

-       Як підвищити якість лідів, що були згенеровані;

-       Як побудувати довготривалі відносини з клієнтом;

Олексій зауважив, що маркетинг потреб став таким популярним не тільки тому, що це модно, а й тому, що це один з найбільш ефективних видів маркетингу, який повинен стати новим типом світосприйняття сучасних маркетологів, базуючись на не на просуванні та рекламі, а на побудові спільнот, об’єднаних інтересом до продукту компанії. Саме тому маркетинг потреб – це набагато більше, ніж просто маркетинг і саме тому він стимулює компанії до створення нових програмних продуктів, покликаних ретельніше відслідковувати поведінку споживача.

Як представник компанії Terrasoft Олексій не оминув увагою нюанси відслідковування поведінки споживачів компанією Terrasoft за допомогою власного програмного забезпечення, яке, за словами Олексія, після тестування стане доступно широкому загалу.

Порада від Олексія №1: на вашому ресурсі повинно бути щось, що приверне увагу споживача та буде спонукати його до наступної дії, що може містити у собі прохання залишити контактні дані й таким чином ви отримаєте базу актуальних контактів реальних людей.

Також Олексій презентував модель залучення лідів компанії Terrasoft. Дане питання викликало неабиякий інтерес слухачів, результатом якого стала палка дискусія про особливості психології клієнта будь-якої компанії.

Порада від Олексія №2: модель взаємодії з клієнтом компанії Terrasoft орієнтована конвертувати незадоволених клієнтів у задоволених на усіх етапах комунікації, проте найвищою майстерністю вважається вміння стимулювати кросс-продажі та тримати при цьому незмінно високий рівень сервісу.

Загалом зустріч була продуктивною та інформаційно насиченою. Учасники пообіцяли вже наступного робочого дня спробувати дещо з почутого на практиці.

Матеріал допомогла підготувати Янна Рокало.

comments powered by Disqus