Минулі події

10 липня, 19:00Лекції

Лекція Варвари Перекрест “Дизайн-процес: візуальне дослідження”

Ми постійно взаємодіємо із візуальною інформацією. Як навчитись її сприймати та використовувати? Під час лекції Варвара Перекрест запропонувала інструменти та методи, що використовуються для збору та аналізу візуальних даних, їх джерела та особливості. Як візуальне дослідження пов’язує теорію та практику, дизайнера із клієнтом, автора із аудиторією.


Варвара Перекрест - ілюстратор, графічний дизайнер, магістр комунікаційного дизайну та педагогіки, викладач дизайну (акредитований член Академії Вищої Освіти Великої Британії – HEA UK), куратор освітнього проекту “NIICE education”. Викладала в Університеті Кінгстон (Лондон), у філіалі Університету Хартфордширу – Британській Вищій Школі Дизайну (Лондон – Москва), Вищій Академічній Школі Графічного Дизайну (Москва). З 2013 року бере участь в різноманітних освітніх проектах в Україні (GOGOLfest, UKRAINIAN DESIGN: the very best of, Книжковий Арсенал та ін.). Переможець та фіналіст міжнародних конкурсів.

 

Інді видавництво NIICE - незалежна платформа для молодих авторів різних дисциплін. Місія видавництва в заохоченні культури, мистецтва і дизайну за допомогою численних творчих зустрічей, воркшопів і лекцій, дискусій і проектів.

NIICE є дистриб'ютором унікальних лімітованих публікацій, журналів, фотокниг з культової книгарні Motto, Берлін. Ці видання про мистецтво, дизайн, фотографію та архітектуру вперше представлені в Украіні.

 

Відео створено і надано інтернет-виданням про творчість SayHi

 

comments powered by Disqus