Минулі події

27 червня, 19:00Зустрічі

Mars One. Проект колонізації Марса. Зустріч з потенційними учасниками експедиції

Mars One - супер-амбітний проект, створений голландцем Баcом Лансдорпом. Проект передбачає безповоротну експедицію на Марс, з наступним створенням колонії на його поверхні і трансляцією всього, що відбувається по телебаченню. У 2023-му році група з чотирьох добровольців відправиться на червону планету і залишиться там назавжди, а земляни спостерігатимуть за життям колонізаторів у форматі реаліті-шоу. На Землі і на Марсі абсолютно різні умови життя, і той, хто побував на Марсі, вже не зможе існувати на Землі. Повернення екіпажу - завдання на даному етапі нездійсненне.

На початку 2014 року стали відомі імена потенційних колонізаторів Марса, що пройшли перший відбірковий тур: з 200 тисяч претендентів відібрали близько 1000 чоловік. Станом на травень 2014 року, кількість кандидатів зменшилася до 705.

Серед них - 9 українців. Двоє з них - стали нашими головними гостями та учасниками, а ще два учасника - з Польщі та Ізраїлю, стали нашими онлайн-гостями.
Ми також запросили на презентацію відомих українських фантастів Радія Радутного та Володимира Аренєва.

Ведучі: 
Ілля Кенігштейн - інвестор в інноваційні стартапи, громадський діяч у галузі ІТ, євангеліст інновацій.
Сергій Кошман - громадський діяч, міжкультурний зв'язківець і популяризатор.

27 червня 2014 Mars One. Проект колонізації Марса.

Mars One - супер-амбітний проект, створений голландцем Баcом Лансдорпом. Проект передбачає безповоротну експедицію на Марс, з наступним створенням колонії на його поверхні і трансляцією всього, що відбувається по телебаченню. 

comments powered by Disqus