Минулі події

20 червня, 19:00Презентації

Презентація Іллі Кенігштейна на тему: "Темний бік мережі"

Deep Web. Існує легенда про рівні глибини і доступності сайтів у світовій мережі. Чим глибше - тим цікавіше і небезпечніше. На нижніх рівнях це вже не просто сайти, а щось, що впливає на психіку людини. Непідготовленим нетсталкерам заходити в цю зону вкрай не рекомендується. Більшість звичайних користувачів знаходиться на рівні D.

Рівень D

Соціальні мережі

Преса

Блоги

Порнографія

Іміджборди

Мелкоборди

Рівень C

Закриті співтовариства

Жорстке порно

Збірники дивних посилань

Tor

Ні-арт

Хакерські спільноти

I2P

Мертві форуми

Freenet

Рівень B

Номерні радіостанції

Секретні урядові сайти

"Неіснуючі" IP-адреси

"Неіснуючі" протоколи

Youtube для рівня B (не плутати з / b).

Тонни непотрібної інформації

Тонни корисної інформації

Управління рівнем D

Рівень A

Резонанс Шумана

Мертва зона

Жахлива правда про дзеркала

Управління рівнем C

Тихий Дім

Саме дно. Тихий Дім, є точкою неповернення в реальний світ.

Приклади кібервійни в історії.

Крім знаменитого Stuxnet і операції "Olympic Games", у світовій історії, можна відзначити ряд наступних прикладів кібервійни:

У 1998 році США зламали системи ППО Сербії, для повітряного проникнення на територію країни і наступних бомбардувань цілей.

У 2007 році вся комп'ютерна інфраструктура Естонії піддалася жорстокій DDoS-атаці з боку найбільшого в світі ботнету, афілійованого з російської хакерської угрупованням Zhelatin. Вже в той момент існувала політична напруженість між Росією та Естонією.

Тоді ж, в 2007 році невідомими була зламана комп'ютерна мережа цілого ряду високотехнологічних компаній і військових відомств США, що призвело до витоку більш террабайта секретної державної інформації.

У 2009 році учасниками кіберсеті GhostNet були зламані системи електронних урядів понад 100 країн. Походження GhostNet досі невідомо, хоча багато що вказує на Китай, який, зрозуміло, все заперечує.

comments powered by Disqus