Минулі події

03 жовтня, 19:00Майстер-класи

Кінотренінг Ірини Мірошниченко "Диявол носить Prada"

Хто ж не любить дивитися гарний фільм у комфортному просторі  з цікавою компанією попиваючи смачний чай, каву або какао! Одне це звучить вже заманливо. Але найцінніше і найцікавіше цього вечора - це коментарі ведучої по ходу фільму.

Здавалося б фільм сам по собі вже посібник з виживання у суворих умовах офісного життя та ще й в індустрії моди. Але це ще не все! А як щодо тонких емоційних маніпуляцій та ігор? Як виховується прихильність і продажність навіть до найзлішого боса? Ну наприклад, скільки ви нарахуєте психологічних прийомів в епізоді співбесіди та прийому на роботу? Менше п'яти? Будьте уважнішими!

А ще тонкощі в лінії розвитку особистих відносин з коханою, з друзями, з колегами ...
Сам фільм тривав півтори години і плюс ще мінімум 2 години зайняли коментарі Ірини по ходу самого фільму. Розпочавшись на початку восьмого захід тривав більше 4х годин! Хоча схоже якщо було б щетрохи часу ...

Тренінг під керівництвом Ірини Мірошниченко видався навпрочуд актуальним для гостей. Прозвучали безліч запитань, на які гості отримали вичерпні відповіді. А герої фільму стали ніби живими учасниками дискусій, пропонуєчи свої варіанти розвитку подій.

Тож говорили про таке:

- Як виникає стрес на роботі? Чи можливо зберігати спокій і позитив у напруженій роботі?

- У чому різниця між «наїздом» і конструктивною критикою?

- «Диявольський» начальник ... як знайти спільну мову з вимогливим і безкомпромісним керівництвом?

- Що таке ентузіазм в роботі і особистих стосунках?

- Чи можливий компроміс між старими добрими і вже перевіреними відносинами з коханим і новою успішною кар'єрою?

- Як правильно визначати свої особисті пріоритети в житті?

Довідка: 

Ведуча тренінгу - Ірина Мірошниченко - Професійний бізнес-тренер, практикуючий психолог-консультант, працює в напрямках НЛП, Синтон-тренінги, тілесно-орієнтованої психології, арт-терапії.

Якщо ж Ви не встигли долучитися, слідкуйте за анонсами!

comments powered by Disqus