Минулі події

17 червня, 19:00Зустрічі

Міні-конференція "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти"

Нові Медіа рішуче входять в повсякденне життя країни. Події останнього часу в Україні продемонстрували, наскільки великий вплив можуть чинити онлайн медіа. Ніколи ще Медіа не наближалися так близько до поняття "Четверта Влада". Протягом півроку з'явилася низка нових контентних ресурсів.

У ході міні-конференції "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти" виступили засновники та керівники ключових контент-ресурсів українського інтернету. Серед виступаючих:

- Артур Оруджалієв - головний редактор AIN

- Сергій Щербина - засновник Insider 

- Севгіль Мусаєва - засновник і головний редактор Hubs

- Олександр Акименко - засновник і керівник Platfor.ma

- Олексій Бондаренко - керівник Expertorama

Виступаючі розповіли про свої проекти і бачення розвитку нішевих і масових контентних проектів в Україні, їх особливості та бізнес-моделях.

Організатор заходу: Expertorama

 

Онлайн-трансляцію міні-конференції забезпечив Телепортус

Про виступаючих:

Артур Оруджалієв - головний редактор AIN

10 років займається ІТ-журналістикою. Власник і головний редактор популярного українського журналу про інтернет-бізнес AIN.UA. Раніше керував порталом ITC.UA, працював у журналі "Компьютерное Обозрение" і запустив кілька нішевих контент-проектів.

Сергій Щербина - засновник Insider

Сергій Щербина - народився в 1988 році в Києві. У 2010 закінчив НТУУ КПІ, отримавши кваліфікацію магістра спеціальної металургії. З 2008 по 2013 рік працював в інтернет-виданні "Українська правда", спеціалізувався на розслідувальній журналістиці. У 2013 запустив інтернет-видання Insider.

Севгіль Мусаєва - засновник і головний редактор Hubs

Народилася в місті Джума Самаркандської області (Узбекистан). У 1990 році, коли кримським татарам дозволили повернутися до Криму, сім'я переїхала до Керчі. У республіканській пресі почала публікуватися з 12 років, а з 9 класу відвідувала Керченську школу журналістики. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала у виданнях «Економічні новини», «Дело», «Власть денег» і Forbes.

З листопада 2013 керівник проекту Hubs, який був запущений в кінці лютого.

Олександр Акименко - засновник і керівник Platfor.ma

 

Акименко Олександр - журналіст, соціальний підприємець у сфері медіа. Співзасновник і керівник проекту platfor.ma.

До серпня 2013 року обіймав посаду заступника головного редактора Forbes, керував відділом розслідувань. Спеціалізація - корупція вищих посадових осіб держави, прозорість власності, тендерні махінації, офшорні схеми, журналістика великих даних. Один з героїв розслідувань відділу згодом придбав Український Медіа Холдинг, в рамках якого видається Forbes.

 У 2008 році працював у програмі журналістських розслідувань «Агенти впливу» на телеканалі «Інтер», а також в бюро «Свідомо».

 Учасник проекту YanukovychLeaks.org

 

Олексій Бондаренко - керівник Expertorama

Олексій Бондаренко народився в 1992 році в Києві. Журналіст, автор і керівник проекту Expertorama (BVU Group) - блогу про підприємництво, венчурний бізнес і стартапи. З 2011 року працює в українському технологічному бізнесі.

Крім цього, є засновником і головним редактором блогу про нову українську музику LiRoom.com.ua. Журналіст-фрілансер у виданнях Insider, Inspired.

 

17 червня 2014 Міні-конференція "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти"

У ході міні-конференції "Нові Медіа в Україні. Контентні проекти" виступили засновники та керівники ключових контент-ресурсів українського інтернету.

comments powered by Disqus