Події

13 листопада, 10:00 , Часопис Консультації

Швидка експертна допомога: індивідуальні бізнес-консультації

Продовжуємо сезон Швидкої Експертної Допомоги для підприємців. Захід відбудеться вже 13.11 у партнерстві з Дія.Бізнес національним проєктом, який має на меті розвиток підприємництва в Україні. 

Швидка Експертна Допомога — це 30-хвилинні індивідуальні бізнес-консультації від досвідчених підприємців та експертів. Формат було створено Часописом 6 років тому. Це простий та ефективний спосіб поспілкуватись з експертами в режимі 1 на 1, отримати зворотний зв'язок, поради та рекомендації. 

Якщо у вас є запитання стосовно вашого бізнесу записуйтесь на консультацію до експертів від Chasopys та Дія.Бізнес і знаходьте рішення разом.

Коли: 13.11, 10-13:00.

Де: коворкінг Chasopys за адресою вул. Льва Толстого, 3.

Участь за умовами коворкінгу (60 грн/год (перша фіксована, кожна наступна — оплата похвилинно), напої включено).

Попередня реєстрація обов’язкова. На консультації записуйтесь тут bit.ly/3jUKHqi    

Експерти офлайн консультацій, які беруть участь в ініціативі:

- Альона Калібаба — управляюча партнерка Chasopys, член правління корпоративного акселератора Radar Tech, співзасновниця акселератору для соціальних підприємств SILab Ukraine.

Експертиза: як керівнику малого бізнесу діяти в адаптивних умовах карантину, як підтримувати команду та зберігати командний дух, короткострокові стратегії та гнучкість - про що треба пам’ятати.

- Ольга Горенко - спеціаліст з UX і CX, засновниця консалтингової агенції KEFI.

 Експертиза: емоційний Customer Experience, шлях клієнта до вашого продукту/сервісу, як знайти основні точки дотику до клієнта, можливості для покращення клієнтського досвіду.

- Анна Домніч Business Development Director консалтингової компанії White Sales.

Експертиза: налаштування та оптимізація продажів, лідогенерація, робота з клієнтом.

- Ірина Еркан — власниця Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експерт комунікацій бізнес-клієнт.

Експертиза: брендинг, комунікаційні стратегії, візуальні комунікації. 

- Марія Романова — керівниця Radar Tech (компанія, яка впроваджує корпоративні інновації, перший корпоративний акселератор в Україні), team leader першого набору програми ВДНГ-TECh.  

Експертиза: продаж послуг бізнес-клієнтам, бізнес девелопмент (як представити рішення, на які питання потрібно відповісти), де шукати інвестиційну підтримку для стартапів в умовах кризи, як сформувати pitch deck свого проєкт.

- Андрій Хантільдиректор юридичної компанії Universal Lex.

Експертиза: міжнародне та українське  право, реєстрація компаній, супровід інвестиційних угод стартапів, МСП, ПІВ.

- Олександр Бородін — директор Finassistant (http://finassistant.com.ua). 

Експертиза: оптимізація витрат в кризових умовах, управлінський облік та звітність, бюджетування та прогнозування, бухгалтерський облік, оподаткування, фінанси. 

- Ксенія Вербаховська — консультант Дія.Бізнес, має 8 років досвіду в ATL і BTL маркетингу, управлінні командами і 4 роки в digital-просуванні компаній.

Експертиза: точковий перегляд поточної маркетингової стратегії бізнесу; як знайти грамотного підрядника по послугах інтернет-маркетингу конкретно під запит бізнесу; визначення та трансформація бізнес-цілі в конверсійні показники; вибір рекламних каналів онлайн-комунікації з цільовою аудиторією, виходячи з потреб компанії.

- Олена Клейнер консультант Дія.Бізнес, СЕО консалтингової компанії Clever Consulting, сертифікований бізнес-тренер, коуч.

Експертиза: управління змінами в компанії; операційне управління в компаніях малого і середнього бізнесу; стратегічне, фінансове та антикризисне управління.

- Наталія Колодій — консультант Дія.Бізнес, Керівник проектів, кризис-менеджер, бізнес-коуч Retail-бізнесу. 

Виконавчий директор Федерації розвитку франчайзингу в Україні.

Експертиза: кризис-менеджмент: ідентифікація проблематики та виявлення причин негативних змін; ранжування виявлених проблематик (яка з причин спричиняє максимальні втрати та завдає найбільшої шкоди); побудова стратегічних та тактичних кроків по усуненню всіх причин кризової ситуації.

- Тетяна Кучерук кар'єрна консультантка, рекрутерка в Skill, Will & Partners, ex-HR менеджерка в Sayenko Kharenko.

Експертиза:  для стартапів - побудова функції рекрутингу в компанії, побудова та управління HR брендом компанії, залучення тимчасових працівників, graduate recruitment; для пошукачів роботи - кар'єрні переходи, побудова кар'єрного плану, пошук роботи, профорієнтація дорослих, ефективне резюме та супровідний лист, підготовка до співбесіди.

Попередня реєстрація обов’язкова! Запис на офлайн консультації bit.ly/3jUKHqi.  Ви можете зареєструватись на консультацію до кількох експертів, обираючи вільні слоти часу. На пошту буде надіслано деталі та підтвердження.

Захід проводиться згідно з карантинних обмежень: ми перевірятимемо температуру на вході, участь можлива лише в захисних масках, які ви знайдете у нас на рецепції; відстань між учасниками не менше 1,5 метра, напої в одноразовому посуді. Приміщення забезпечене антисептичними засобами та здійснюється провітрювання.

Будьте здорові та бережіть бізнес! 

comments powered by Disqus