Події

10 квітня, 19:00 , Часопис Трансляції

#СвітНаКарантині: хроніки про справи з різних континентів

“А як справи у вас?” - часте, повторюване, таке просте і заспокійливе сьогодні запитання. Особливо, коли чуєш новини від близьких і тих, кому довіряєш. 

Минулого тижня в рамках #СвітНаКарантині ми збирались з нашими друзями з різних континентів аби дізнатись як справи у них. 60 хвилин бесіди пройшли на одному диханні і додали енергії рухатись, втілювати та підтримувати

Тож вже в цей четвер ми продовжуємо традицію і запросили наших друзів і партнерів зі Штатів, Канади та Англії. Які, як і ми з вами, на карантині, тільки в інших куточках світу. 

Будемо говорити про те, як працюється вдома і що допомагає тримати внутрішній  баланс? Як реагують інші люди? Як вдалось організувати віддалену роботу? Як справляються держави та які заходи безпеки введено? Що надихає і додає сил зараз? Як почувають себе бізнеси? Яка підтримка є від держави? Як реагують діти та сім’ї? Та багато іншого. 

Долучайтесь 10.04 та готуйте запитання, які вас цікавлять або задайте їх у коментарях до заходу.

Учасники зустрічі: 

Еліна Елліс - міжнародний художник-ілюстратор і автор дитячих книг, член Асоціації Ілюстраторів Великобританії (Кембридж, Велика Британія)

Юлія Шама - координатор курсу “Шлях Художника” від Creative Women Space (Флорида, США)

Анна Демченко - податковий консультант Великої Четвірки (Торонто, Канада)

Модератор:

- Альона Калібаба - СЕО Chasopys (Київ, Україна)

Розпочинаємо о 19:00, прямим ефіром на сторінці Часопису

Готуйте чашечку чаю чи кави і запрошуємо до розмови ;)  

Реєструйтесь за посиланням, аби ми надіслали вам нагадування, а також задавайте свої запитання у формі за посиланням: bit.ly/3c4TnWN 

*Перша зустріч в рамках #СвітНаКарантині за посиланням: bit.ly/3ecmnOa

comments powered by Disqus