Події

17 травня, 10:00 , Chasopys.UNIT Конференції

BRAIN СONFERENCE. Науково-популярна конференція

Ефективніше працювати, позбутися поганих звичок, глибше розуміти мистецтво, емоції та просто розібратися в собі — все це стає простішим, якщо ви йдете в ногу з розвитком нейротехнологій та знаєте, як працює ваш мозок.

Інфлюенсери в науково-технічній сфері говорять, що нейронауки змінять наше життя в найближчі 10-20 років, адже кожних декілька місяців ми отримуємо все більше відповідей щодо роботи мозку. Дехто вірить, що вчені скоро вирішать проблему оцифровування свідомості, а ми віримо, що кожен з нас може використовувати знання в сфері нейробіології вже сьогодні.

В рамках всесвітньої кампанії “Тиждень Мозку” (Brain Awareness Week) лекторій BRAINY за традицією підіймає важливі питання у сфері нейробіології та здоров’я мозку.
17 травня запрошуємо на BRAIN CONFERENCE, де поговоримо на теми, які стосуються кожного у повсякденному житті, зі спеціалістами з практичним досвідом в галузі нейронаук.

Теми виступів та спікери:
1. Нейроестетика. Як знання про механізми сприйняття допомагають краще розуміти мистецтво. (Віктор Комаренко)
2. Медитація з точки зору нейропсихології. (Каріне Малишева)
3. Як воно - бути людиною, що хворіє на депресію? (Сергій Литвин)
4. Злиття розуму та технологій. Чому у Ілона Маска нічого не вийде? (Сергій Данилов)

Панельна дискусія: Як нейронауки змінюють наше життя сьогодні і в майбутньому?

Формат: виступи та панельна дискусія з Q&A. Готуйте свої запитання :)

Коли: 17 травня, 10:00-19:00
Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3
Вартість: early bird до 30.04 - 690 грн, standart з 01.05 - 850 грн
----------------

BRAINY - лекторій з нейронаук, де вже протягом 5 років провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою розповідають як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

----------------

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus