Події

27 лютого, 19:00 , Часопис Лекції

Валентин Яроменко: “Купують у тих, хто продає АБО як полюбити продажі?”

Як в СРСР не було сексу, так у багатьох компаній - немає продажів. Всі соромляться цього, приховують ("я не продаю, а просто розповідаю переваги"), ховають за посадами (БізДев, НьюБіз та ін.). Але якщо є покупець, продукт, значить є продавець! І він повинен продавати. А хто продає краще - продає більше.

Причина такого негативного ставлення проста - ми не вміємо продавати. Нас цьому не вчили. А те, що ми бачимо - холодні дзвінки, спам, нав'язування, жорсткі переговори, відкати - нас дратує і зачіпає наші принципи.

27 лютого запрошуємо на лекцію Валентина Яроменка, де дізнаємось як полюбити та ПРОСТО організувати продажі в своїй компанії.

На лекції поговоримо про те:
- з чого починати зміни або як створити відділ продажів правильно;
- яким має бути продавець і хто він в компанії;
- рекламний бюджет та чи варто витрачати його взагалі;
- що вам потрібно знати про продажі, щоб не втрачати клієнтів, а навпаки.


Спікер:
Валентин Яроменко
- CEO White Sales. White Sales за останні 10 років змінила системи продажів в декількох сотнях компаній, управляє продажами окремих компаній і розробляє власні методології продажів (білі продажі, конвеєр продажів та ін.)

Коли: 27 лютого, 19:00
Де: Коворкінг Chasopys, вул. Льва Толстого, 3, 1 поверх
Вартість: 350 грн до 19.02 та 400 грн з 20.02.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus