Події

29 лютого, 14:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Надя Перевізник «Інфо-детокс: споживання інформації та ментальне здоров’я»

«Щоб не брати телефон у ліжко, я валяюся з ним біля ліжка» – цитата учасниці воркшопу.

Частенько заглядаєте у смартфон без приводу, відчуваєте залежність від потоку новин і страждаєте через низьку продуктивність? Є привід задуматися про своє ментальне здоров’я!

29 лютого разом з Надею Перевізник розглянемо психологічні причини залежності від інформації, основи медіагігієни та корисні звички продуктивності у мережі.
Воркшоп передбачає групову взаємодію. Так, ми сховаємо телефони у неочікуваному місці, пройдемо професійне тестування, проведемо нескладні психологічні експерименти та розглянемо твори діджитал-арту. Інформація, яку отримаєте, покликана допомогти покращити ваше цифрове життя, бонус – список відібраних матеріалів та літератури.

Буде особливо корисно:

  • представникам креативних індустрій,
  • блогерам,
  • медіа та smm-спеціалістам,
  • підприємцям,
  • проектним менеджерам,
  • усім, хто відчуває зниження продуктивності після роботи онлайн.


Спікер:

Надя Перевізник – фахівчиня з комунікацій, керуюча партнерка консалтингового агентства Hope&Partners. За освітою психолог, зробила успішну кар'єру в піарі та брендингу. Надя продовж кількох років вивчає вплив технологій на людину, цифрову залежність та поділиться своїми практичними напрацюваннями у темі.

Коли: 29 лютого, 14:00-17:30
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 3А, 3 поверх, код домофону 4К
Вартість: 600 грн до 21.02 і 700 грн з 22.02 (при купівлі від 2-х квитків - діє знижка 10%)

 

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus