Події

18 грудня, 19:00 , Часопис Зустрічі

Як заробляють маркетплейси?

За прогнозами Forrester Research в 2022 році майже 70% покупок в онлайні люди будуть здійснювати не в інтернет-магазинах, а на маркетплейсах. При цьому ринок маркетплейсов не обмежується виключно товарами. Він зачіпає різні сфери послуг: пошук няні, служба таксі, оренда квартир і тд.

18 грудня співзасновник маркетплейса пошуку виконавців Kabanchik, Роман Кірігетов, розповість, як визначити свою модель монетизації, якщо ви запускаєте новий маркетплейс.

Зокрема, поговоримо:
- Які моделі монетизації існують
- Плюси і мінуси кожної моделі
- Як тестити різні моделі та схеми монетизації
- Як використовувати змішану модель

Лекція буде корисною для всіх, хто:
- збирається запускати маркетплейс;
- для засновників маркетплейсів;
- для власників інтернет-магазинів
- для підприємців, охочих зробити свій маркетплейс
- для спеціалістів зі сфери e-commerce

Ви зможете поставити спікеру питання та отримати рекомендації стосовно свого маркетплейсу.

Спікер:
Роман Кірігетов
— співзасновник сервісу пошуку виконавців Kabanchik.ua. За 7 років в цьому бізнесі він самостійно з нуля створив маркетплейс, який сьогодні об'єднує більше 100 тисяч спеціалістів із України, Білорусі та Казахстану. Він успішно продав маркетплейс групі компаній EVO та разом з групою заснував новий проект - маркетплейс товарів ручної роботи Crafta.ua.

Коли: 18 грудня, 19:00-21:00
Де: Коворкінг Chasopys, вул. Льва Толстого, 3 (1 поверх)
Вартість: 300 грн та 350 грн в день події

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus