Події

10 грудня, 19:00 , Chasopys Eduspace Зустрічі

Демократичні школи світу: міфи та реальність

Все частіше лунають думки, що традиційна система освіти безумовно застаріла і більше не відповідає ні часу, ні потребам суспільства. У світі виникає безліч альтернативних систем, і найчастіше їх відрізняють дві важливі риси. Перше - вони виходять з того, що все необхідне для розвитку дитини, - закладено в ній від народження, важливо дати можливість цьому проявитися. Друге - навчання та розвиток можуть відбуватися лише в комфортній атмосфері, де дитину приймають такою як вона є. В такій системі неможливий зайвий тиск та стрес, оскільки в таких умовах навчання неефективне.
Щодо філософії демократичних шкіл - вона передбачає можливість дітей впливати на формування простору школи та процесу навчання (через участь в шкільному парламенті).
Реалізовані школи в різних країнах по-різному. Десь такі школи великі, як в Ізраїлі (400-600 осіб), десь маленькі (у більшості країн - по 30-80 осіб), десь є розклад (система Саммерхілл), а десь його немає (система Садберрі).

Запрошуємо батьків, вихователів та ентузіастів альтернативних систем освіти 10 грудня в Chasopys Eduspace на зустріч з Іриною Браніцькою, щоб разом розкрити питання демократичних шкіл світу та можливостей для наших дітей.

Під час зустрічі ми обговоримо:
Чого батьки бояться?
Чому здається, що якщо довіритись дитині, її потребам і бажанням, то її майбутнє опиниться під загрозою?
Як працює освіта в сучасному світі? Розглянемо досвід різних країн (Ізраїль, Франція, США, Іспанія, Польща, Індія, Непал, Португалія)
Які перспективи розвитку демократичних шкіл в Україні?
Як правильно підібрати кращий варіант для своєї дитини?
Яке майбутнє у дітей після демократичної школи?

Також ви отримаєте відповіді на ваші запитання та разом пошукаємо кращі відповіді на освітні потреби дітей.

Спікер: Ірина Браніцька ㄧзасновник демократичної школи Papaya school, мама двох дітей. Співорганізатор міжнародної конференції IDEC'19. Учасниця і активний прихильник розвитку ННО в освіті України.

Коли: 10.12, 19:00- 21:00
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).
Вартість: 300 грн та 350 грн в день події

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus