Події

04 грудня, 19:00 , Chasopys.UNIT Зустрічі

Бігати, щоб жити чи жити, щоб бігати?

RUN, друже, RUN!
Коли потрібно вийти з рутини, знайти ресурси, зрозуміти себе, придумати нову ідею, налаштуватись на позитив – багатьом сьогодні допомагає біг. Він став частиною життя і змінив його назавжди.
4 грудня запрошуємо в Chasopys.UNIT на відверту дискусію з Інною Поперешнюк та Тетяною Гриньовою про те, як біг впливає на особисте життя, бізнес, здоров’я та дружбу.

На зустрічі поговоримо про:
- біг – тренд чи необхідність?
- як розпочати займатись бігом і куди «бігти»?
- чи дійсно біг розширює горизонти і допомагає вийти за рамки?
- як біг додає сил, нових ресурсів і сприяє прийняттю рішень та генеруванню ідей?
- навіщо бігати марафони і збирати медалі?
- як розвивається біговий рух в Україні та які можливості є?

Учасники дискусії поділяться своїм досвідом та корисними інсайтами. Передбачена Q&A сесія.


Учасники:
Інна Поперешнюк
– співзасновниця компанії «Нова Пошта», амбасадор New Run.
Інна не лише бігає сама, а й активно допомагає іншим, змінюючи бігову культуру в Україні. З 2015 року за сприяння «Нова пошта» пройшло 23 напівмарафони і три дитячі спортивні фестивалі JuniorZ з Олександром Педаном. Все це заради того, щоб українці ставали сильнішими і витривалими і у великих, і у маленьких містах. Інна регулярно займається спортом. У 2018 році пробігла свій перший напівмарафон. У 2016 році заснувала проект «Команда Чарівніків», який присвячений дітям в притулках.

Тетяна Гриньова – інтернет-підприємниця, журналістка, видавчиня онлайн-медіа bit.ua та співзасновниця фітнес-табору Fitness Geek Camp.
Тетяна – багаторазова марафонниця та благодійниця. Минулого року вона пробігла 12 марафонів за 12 місяців та зібрала більш ніж 1 мільйон гривень для онкохворих дітей. Цього року Таня працює над власним благодійним проєктом Kind Challenge та пише книгу про біг, мотивацію та їхній зв’язок з успішним бізнесом.

Коли: 4 грудня, 19:00-20:30
Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3, кампус В9 (інноваційний парк UNIT.City)
Вартість: 300 грн до 27.11 та 350 грн з 28.11.
Весь прибуток від івенту перейде на благодійну кампанію Тетяни Гриньової Kind Challenge.
Зібрані кошти підуть на купівлю ліків та витратних матеріалів для онкохворих дітей (підопічних БФ «Таблеточки»), оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога для сімей дітей, які знаходяться на лікуванні.

Увага! Кількість місць обмежено. Квитки необхідно придбати завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus