Події

26 листопада, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Сергій Кузьменко: Двоповерховий P&L для ІТ-компаній

Не секрет - аналіз звіту про прибутковість (the profit and loss statement, P&L) є критично важливим для бізнесу та його результатів. Але не завжди вдається правильно структурувати та / або вчасно змінити модель разом зі зростанням бізнесу, щоб користуватися цим інструментом на повну потужність.

Сергій Кузьменко розробив спосіб структурувати звіт про прибутковість так, щоб “бачити” змістовну прибутковість як проектів, так і команд водночас для певного типу ІТ-компаній: з декількома проектами з різними моделями ціноутворення (Fixed Price, Time&Material, Outstaffing), декількома командами (ресурсними центрами), та постійним обміном ресурсами між проектами / командами. Цю методологію, “двоповерховий P&L”, було успішно застосовано в компанії Lenal. Впрвадження забезпечило “правильні сигнали” керівникам проектів та команд, збалансувало інтереси “компанія-керівники-співробітники”, і як результат - покращило прибутковість бізнесу.

26 листопада запрошуємо в Chasopys Eduspace, щоб дізнатись що це таке та як працює, як полегшило довгострокове планування та уможливило ROI аналіз для IT / Software компаній, і чи варто таке застосувати для вашої компанії.

На зустрічі поговоримо про таке:

  • Поняття “центр фінансової відповідальності” з наочними прикладами;
  • Зв’язок між зонами відповідальності керівників та структурою P&L, приклади управлінських рішень;
  • Подвійну природу бізнесу (дуалізм) ІТ-компаній;
  • Які способи структурування P&L “в один поверх” зустрічаються на ринку, їх плюси та недоліки;
  • Чи доречно аналізувати прибутковість проектів незалежно від подій на “рівні ресурсів”;
  • Чи можливо оцінювати успішність керівника команди / центру розробки, який вирощує ресурси та інвестує в офіс / людський капітал, без огляду на події на “рівні проектів”;
  • На прикладі компанії Lenal, побачимо “що під капотом” у “двоповерхового P&L”, і як це вирішує більшість окреслених проблем;
  • Можливості та межі застосування методу.


Кому буде цікаво:
- IT/Software компаніям, як Outsourcing так і Product;
- фінансовим директорам та аналітикам;
- delivery (program) менеджерам;
- власникам компаній;
- стартапам (які трансформуються в підприємство / обмірковують структурування свого майбутнього P&L, вибирають фінансові показники для аналізу).


Доповідач / розробник методу:
Кузьменко Сергій
- management professional in IT/Software industry, 15+ років управлінського досвіду;
Клієнт / гість події:
Денисенко Сергій
- CEO компанії Lenal, яка вже реалізувала 500+ E-commerce/CRM проектів, в т.ч. для великих замовників, 10+ років на ринку.

Вартість квитка: 300грн і 350грн в день події
Дата: 26.11, 19:00-20:30
Локація: Chasopys Eduspace

#TwoStoryPnL

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus