Події

13 листопада, 17:30 , Часопис Презентації

Ліна Костенко «Бузиновий цар». Презентація збірки дитячих віршів

13 листопада о 17:30 у коворкінгу Chasopys відбудеться презентація ВПЕРШЕ опублікованої шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко «Бузиновий цар».

Книга вперше надрукована в Україні в паперовому вигляді за принципами універсального дизайну з рельєфними малюнками соціальним підприємством «СоцІнтел» Харківської громадської організації «Право Вибору» в партнерстві з видавництвом «Точка».

Метою презентації є привернення уваги суспільства до проблем розвитку дітей з порушеннями зору та нестачу художньої та навчальної літератури шрифтом Брайля. Заплановано розповсюдити збірку віршів «Бузиновий цар» в усі інклюзивні заклади України.

В Міжнародний день людей з порушенням зору та в контексті проекту «Майбутнє на дотик» від благодійного фонду «Школа майбутнього» ви можете долучитись до заходу як благодійний учасник.

Виручені кошти за квитки на захід будуть передані в фонд. 1 учасник допомагає надрукувати 4 книги, які будуть передані в інклюзивні заклади.

Учасники презентації:
✔ Костенко Ліна – авторка збірки;
✔ Вихованці спеціалізованої школи-інтернат № 5 для дітей з порушенням зору;
✔ Говоруха Олександра – меценат проекту;
✔ Адамчук Марта та Сопонару Ірина – акторки «Квартал 95»;
✔ Бутенко Валентина – директор Харківського центру реабілітації «Право вибору» та представник видавництва «Точка».
✔ Бойко Віктор Степанович – літератор та поет, член Союзу письменників України;

Модератор:
✔ Мовчанюк Тетяна - співзасновник благодійного фонду «Школа майбутнього».

Коли: 13.11, 17:30- 19:30
Де: Коворкінг Chasopys, вул. Льва Толстого, 3, 1 поверх.
Квиток благодійного учасника: 1000 грн (виручені кошти будуть передані на видавництво книг та розповсюдження в інклюзивні заклади).

Увага! Кількість місць обмежена.
Придбати квиток необхідно онлайн за посиланням.

Контакт для акредитації медіа - Ольга, olha@chasopys.ua.
________________
Зустріч ініційована Благодійним фондом "Школа майбутнього" за підтримки коворкінгу Chasopys.

Благодійний фонд «Школа майбутнього» - це благодійна організація, що доповнює освітні програми мотивуючими та пізнавальними зустрічами з фахівцями різних галузей, громадськими активістами та видатними українськими діячами.

“Ми започаткували проект «Майбутнє на дотик». Проект створений для підтримки дітей та молоді з важкими порушеннями зору шляхом проведення конкурсів, освітніх лекцій, різноманітних тренінгів, зустрічей, семінарів та практикумів, підтримки друку книг шрифтом Брайля.”

comments powered by Disqus