Події

12 листопада, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Костянтин Коптелов "Як виростити управлінця з хорошого виконавця?"

Бізнес росте, штат розширюється, треба шукати хороших керівників. Де їх взяти?

Звісно, - зі своїх! Із тих, хто давно в компанії, хто вже довів свою лояльність і професіоналізм. Тим більше, що вони хочуть кар’єрного зростання!

Але в результаті ми втратимо гарного виконавця, а отримаємо недостатньо професійного керівника.

Управління людьми - це набір знань та вмінь. Їх можна опанувати. Які саме знання і вміння, і як їх засвоїти новопризначеному керівнику, - обговоримо на лекції 12 листопада.


Захід буде корисним для вас:

  • Якщо вас нещодавно підвищили і ви б хотіли почувати себе більш впевнено, “прокачати” професійний рівень в управлінні командою.
  • Якщо у вашому відділі чи компанії є необхідність призначити виконавця на керівну посаду, і ваша задача - “виростити його”.
  • Якщо у вас уже є керівники, які ще не так давно були звичайними виконавцями, і ви б хотіли дізнатись, як покращити їхні навички управління.


Спікер:

Костянтин Коптелов – OKR and PM coach, засновник компанії Eazzy, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, спікер популярних конференцій з управління проектами. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів, які відвідали вже близько 3000 осіб. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі.

Коли: 12 листопада, 19:00 - 21:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30а (3 поверх, код 340)

Вартість: 300 до 5.11 і 350 з 6.11

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus