Події

18 жовтня, 11:00 , Часопис Консультації

Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Уляною Куліковою, засновником бізнес-школи Profi

18 жовтня з 11:00 до 13:00 у коворкінгу Chasopys в рамках ініціативи Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну бізнес-консультацію від Уляни Кулікової — засновника бізнес-школи Profi.

Експертиза Уляни Кулікової:
- Командоутворення
- Конфліктологія
- Емоційний інтелект в управлінні
- Нове покоління (взаємодія)

Про експерта:
Уляна Кулікова — тренер і консультант зі стажем більше 7 років. Засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст Forbes, Сегодня і інших численних порталів про бізнес і бізнес-стилі. Має досвід роботи в консалтинговому бізнесі за кордоном (Європа), а також багаторічний досвід роботи на українському ринку в сфері міжнародних відносин і міжнародної логістики на ключових посадах. Автор і ведуча численних тренінгів, авторських програм і семінарів.

 

Про компанію:
Profi - бізнес-школа заснована в 2011 році. Основні напрямки діяльності: організація семінарів, навчальних програм, дискусійних зустрічей. Тренера школи ведуть тренінги та авторські програми за різними напрямками: управління персоналом, управління часом, теорія поколінь, переговори, командоутворення, конфліктологія, івент-менеджмент, основи маркетингу, особисті фінанси та ін.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.
Деталі та перелік усіх експертів: тут.

Коли: 18 жовтня, 11:00 - 13:00

Де: Коворкінг Chasopys, вул. Льва Толстого, 3 (1 поверх)

Участь за умовами коворкінгу (60 грн/год (перша фіксована, кожна наступна - оплата похвилинно)).

comments powered by Disqus