Події

21 серпня, 19:00 , Часопис Майстер-класи

Як побудувати самоорганізуючі команди, орієнтовані на результат

Компанія досягає успіху, коли її команда віддана цілям та розділяє цінності організації. Ви вже задумувались - а в чому полягають секрети ефективної команди?

21 серпня разом з Костянтином Коптеловим розберемось як організувати роботу так, щоб команда працювала на результат, а не "заради галочки".

На зустрічі дізнаємось:

- Чому KPI найчастіше не працюють, а лише псують бізнес.

- Як зацікавити співробітників в результаті.

- Як оцінити ефективність колег.

- Як побудувати самоорганізуючу структуру, яка не тільки досягає результатів, а й адекватно адаптується умовам навколишнього світу.

Захід буде корисний:

  • Власникам і директорам, кому набридла робота заради галочки.
  • Тим, хто планує створити свою справу, але не впевнений, як це правильно робити.
  • Керівникам проектів, які планують створити щось особливе, але не розуміють, як мотивувати і збирати команду.


Спікер:

Костянтин Коптелов – PM and OKR coach, засновник компанії Eazzy, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, спікер популярних конференцій з управління проектами. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів, які відвідали вже близько 3000 осіб. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі.

Коли: 21 серпня, 19:00-21.00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: до 14.08 - 300 грн, з 15.08 - 350 грн.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus