Події

23 травня, 19:00 , Chasopys.UNIT Лекції

Як обрати IoT платформу для бізнесу та чому це потрібно зробити сьогодні?

Інтернет речей (Іnternet of Тhing, IoT) — це одна з найперспективніших технологій, яка стрімко розвивається та створює нові можливості для бізнесу на рівні локальних та глобальних ринків. За прогнозами експертів, до 2020 індустрія ІоТ створить можливості для отримання прибутку понад 300 мільярдів доларів для постачальників технологій, провайдерів телекомунікацій та виробників пристроїв.

Підтримка довгострокової рентабельності інвестицій та можливості масштабування – ключовий чинник успіху на ринку IoT. Тому важливо знати не тільки про перспективи розвитку галузі ІоТ, але й те, як знизити вартість і складність інтеграції рішень ІоТ у систему бізнес-процесів.


Ми зустрінемось 23 травня в Chasopys.UNIT та разом зі Світланою Хуткою розберемо:
- Цінність ІоТ платформ для бізнесу на рівні операційної ефективності;
- Як покращити процеси комунікації, вдосконалити аналітику та прискорити виробництво?
- IoT платформи та безпека;
- Типи ІоТ платформ;
- Глобальна система ІоТ;
- Що варто взяти до уваги при виборі платформ ІоТ для бізнесу?


Спікер:
Світлана Хутка — U.World Foundation CEO (США), регіональний партнер Rouge Group Consulting (USA), доцент Київської школи економіки. Запрошений професор і Fulbright Scolar Fellow в Стенфордському університеті (2014-2017). Carnegie Fellow (UC Berkeley, 2013; UW Seattle, 2012 - 2013). Член довірчої ради, «Global Ukraine», регіональний директор / член правління «CoderGirls» (США). Ментор стартап-проектів (YEP, ActInSpace, etc).

Коли: 23 травня, 19:00
Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3, буд. B9
Вартість: 300 грн та 350 грн в день події.

Увага! Кількість місць обмежено. Квитки необхідно придбати завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus