Події

23 квітня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Світлана Хутка: “Immersive Tech (XR) & Design Thinking — нові можливості для бізнесу”

Immersive (XR) технології стирають кордони фізичного та цифрового світів, і змінюють можливості доступного людському досвіду дизайну. Дизайн-мислення – методологія, що базована на розумінні потреб споживачів для креативного розвитку інноваційних продуктів і сервісів. Центром розвитку дизайн-мислення є d.school Стенфордського університету, а метод використовують провідні глобальні компанії, такі як IBM, Apple, Google та інші.

23 квітня зустрінемось у Chasopys Eduspace та разом зі Світланою Хуткою розберемо:
- Які тренди є ключовими у розвитку Immersive Tech?
- Що таке дизайн-мислення і яке це має відношення до service design?
- Основні інструменти дизайн-мислення для проектування UX: від емпатії до краш-тестів прототипів.
- Як можна використовувати дизайн-мислення для розробки рішень в VR/AR/MR?
- Як знайти ніші для інновацій?
- Як виглядає розвиток Immersive Tech у різних країнах?

Спікер:
Світлана Хутка
— доктор філософії, U.World Foundation CEO(США), виконавчий науковий директор центру «Соціальні індикатори», експерт КМІС, доцент Київської школи економіки. Запрошений професор і дослідник, Fulbright Scholar в Стенфордському університеті (2014-2017). Carnegie Fellow (UC Berkeley, 2013; UW Seattle, 2012 - 2013). Член довірчої ради, «Global Ukraine», регіональний директор / член правління «CoderGirls» (США). Ментор стартап-проектів (YEP, ActInSpace).

Коли: 23 квітня, 19:00
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30а (код 340, поверх 3)
Вартість: 300 грн до 15.04 та 350 грн з 16.04

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus