Події

18 квітня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Партнерство в бізнесі або як зберегти хороші відносини

У мене лише один раз був бізнес з партнером. Але мене регулярно запрошують допомогти партнерам домовитися або, щоб бути “перекладачем” та зв’язником між власниками та топ-менеджерами. Зазвичай, на початку домовленостей ніхто не задумується про важливі питання, що потім викликає багато проблем та неузгоджень. І коли партнери зіштовхуються з такими питаннями, то є два виходи: попрощатись один з одним та розірвати хороші відносини або переосмислити попередні домовленості та ролі кожного.

18 квітня разом з Костянтином Коптеловим зустрінемось в Chasopys.Eduspace та присвятимо дві години тому, щоб розібратися, яку структуру задати відразу, про що домовитися, щоб надалі відносини між власниками чи топ-менеджментом і засновниками були максимально вдалими для компанії.

Кому буде цікаво:
- Власникам компаній
- Топ-менеджерам та керівникам різного рівня
- Стартаперам
- Тим, хто замислюється про створення власного бізнесу

Спікер:
Костянтин Коптелов
– PM coach, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, спікер популярних конференцій з управління проектами. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів, які відвідали вже близько 1500 осіб. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі.

Коли: 18 квітня, 19:00.
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).
Вартість: 300 грн та 350 в день події.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus