Події

18 квітня, 19:00 , Chasopys.UNIT Лекції

Як зрозуміти поведінку клієнтів за допомогою нейротехнологій?

Нейронаука — ключ до розуміння мозку ваших клієнтів. Реальне прийняття рішень здійснюється в мозку на підсвідомому рівні. Всі вчинки, які дійсно мають значення для маркетологів (бажання купляти, лояльність, рекомендації, кліки, відвідування, залучення тощо), виникають з мозкових процесів, які залишаються прихованими від свідомості. Традиційні маркетингові дослідження не можуть охопити ці приховані процеси, оскільки інтерв'ю та анкети залишаються на поверхні і не вимірюють рівень мотивації у мозку. Те ж саме відбувається з CRM та іншими даними — вони не показують причину вчинків.

У зв’язку з швидким просуванням нейротехнологій, у компаній з’явилась можливість використовувати передові методи для розуміння мозкових реакцій клієнта пов’язаних з маркетинговими діями. Запрошуємо вас відвідати семінар від Ніколаоса Дімітріадіса, на якому він розповість про передовіі ідеї свого десятирічного досвіду в трактуванні поведінки клієнтів з акцентом на нейротехнології.

Поговоримо про:
- реальні приклади з нейро-досліджень;
- як працюють різні технічні інструменти;
- методи дослідження нейро-тестування;
- нейронаука для покращення маркетингу
- як правильно застосовувати нейромаркетинг для досягнення надзвичайних результатів.

Спікер:
Ніколаос Дімітріадіс
— висококваліфікований фахівець з питань комунікацій, педагог та консультант. Він є автором книг «Нейронаука для лідерів» та «Прогресивний маркетинговий менеджмент: принципи, навички та інструменти». Ніколаос працював з міжнародними брендами, такими як IKEA, IBM, JTI, Nestle, Johnson & Johnson, AstraZeneca, Pierre Fabre, Coca-Cola, Banca Intesa Sanpaolo, Raiffeisen Bank.

Робоча мова заходу англійська.

Коли: 18 квітня, 19:00
Де: Chasopys.Unit, вул.Дорогожицька, 3, буд. B9
Вартість: 250 грн та 300 грн в день події

Увага! Кількість місць обмежено.

Квитки необхідно придбати завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus