Події

14 травня, 19:00 , Chasopys.UNIT Лекції

Ваче Давтян: “Як не вигоріти на роботі?”

Уявіть, що перед вами розкішний феррарі, 800 кінських сил під капотом, потужний 12-циліндровий двигун, але порожній бак. Чи далеко ви заїдете на такій машині?

Ви відмінний фахівець і любите свою справу, але ваші запаси енергії вже в червоній зоні? Ви часто працюєте допізна і відчуваєте втому? Починають з'являтися абсолютно дурні помилки? А також дратуєтесь через дрібниці? В результаті погіршуються відносини з колегами та близькими? Або, може бути, у вас все добре, і вам хочеться зайнятися профілактикою вигорання на роботі?

Тоді чекаємо вас 14 травня на майстер-класі від Ваче Давтяна в Chasopys.UNIT.

Розберемо наступні питання:

  • 5 причин вигорання: ознаки та наслідки
  • Емоційний мозок: чому ми приймаємо погані рішення
  • Шкідливі звички: винагорода за стрес. Сила алгоритму "Ситуація-Реакція-Винагорода".
  • Сила волі: міняємо алгоритми. 4 етапи зміни звички
  • Порядок для мега-драйву. 36 звичок за 6 років


Ваче Давтян — підприємець і бізнес-тренер, засновник «Промкабель-Електрика», «Пан Електро» та «Школа розвитку лідерів LeaderWay».

Коли: 14 травня, 19:00

Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька 3, буд B9

Вартість: 400 грн до 2.04 та 500 грн з 3.04

Увага! Кількість місць обмежено. Квитки необхідно придбати завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus