Події

20 березня, 19:00 , Часопис Лекції

Канабіс: наукове та медичне використання в Україні

Тиждень мозку (Brain Awareness Week) — період, коли наукові установи й лікарні в усьому світі відкривають двері, щоб розповісти про нагальні проблеми у сфері нейробіології та здоров’я мозку. Лекторій BRAINY за традицією приєднався до цієї всесвітньої кампанії і запросив трьох експертів зі сфери нейробіології, охорони здоров’я та права для обговорення проблеми використання канабісу в наукових, медичних та рекреаційних цілях.


Протягом дискусії обговоримо наступні питання:

  • Вплив сполук канабісу на організм людини.
  • Терапевтична дія канабісу.
  • Законодавчий статус використання марихуани в Україні.
  • Які існують бар’єри на шляху легалізації канабісу в Україні?
  • Перспективи розробки лікарських засобів на основі конопель в Україні.
  • Вживання марихуани в рекреаційних цілях: що необхідно знати?


Експерти:

Дмитро Ісаєв — нейробіолог,кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник ін. Фізіології ім О.О.Богомольця. Лауреат державної премії в області науки і техніки.

Геннадій Шабас — адвокат, керівник ГО “Українська асоціація медичного канабісу.

Усенко Віталій — лікар-анестезіолог, науковий радник ПАТ «Фармак», член ”Української медичної експертної спільноти”, магістр управління міжнародним бізнесом, магістр з управління якістю.

Модератор:

Олексій Шпенков — нейробіолог, засновник лекторію “BRAINY”, researcher в R&D Lab Beehiveor, аспірант КНУ імені Тараса Шевченка, викладач кафедри “Фізіології та анатомії людини”.


Коли: 20 березня, 19:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 250 грн до 11.03 та 300 грн з 12.03;

Для студентів - 200 грн (за умови пред'явлення студентського квитка на вході в день події).

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus