Події

27 березня, 19:00 , Chasopys Eduspace Майстер-класи

Семінар Уляни Кулікової: "Виклик самому собі: кар'єра в компанії чи свій бізнес?"

Впевнені, це питання ви вже собі задавали: працювати «на дядю» чи займатись власною справою, будувати кар'єру в корпорації або відкривати свій стартап?

Багато людей на це питання для себе відповіли і готові поділитися своїм досвідом! Ні, не тривіально, тому що плюси і мінуси того чи іншого шляху ㄧ зрозумілі.

Але на ситуацію як завжди треба дивитися трохи глибше і шукати відповіді не на поверхні, а в собі. Тому ми будемо говорити про те, що таке бути справжнім корпоративним воїном і що означає бути власником бізнесу без інвесторів.


Розберемо наступні питання:

  • глибинні цілі і цінності;
  • як наш EQ впливає на наші рішення;
  • підводні камені і пастки вибору.

Ми не будемо схиляти шальки терезів в ту або іншу сторону. Тому що це завжди ТІЛЬКИ ваше рішення! Ми постараємося допомогти слухачам побачити картину з усіма +/- для прийняття вірного рішення.


Спікер:

Уляна Кулікова ㄧ керівник освітнього майданчика Profi, засновниця проекту Profi Fashion, інструктор Української Федерації Йоги, колумніст Forbes, одна з ідейних натхненників та організаторів Free Humans Fest.

«Мені напевно пощастило багато років працювати в корпораціях, зробити там успішну кар'єру і піти. Не тому що мені не подобався корпоративний сегмент бізнесу, а тому що я захотіла принципово нового досвіду. І тепер через багато років роботи у власних проектах я можу дуже зважено і розумно підійти до питання, яке мені часто задають: так як краще (правильніше, приємніше) - на себе чи на когось? Постараюся бути максимально корисною».


Коли: 27 березня, 19:00.

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).

Вартість: 300 грн та 350 грн в день події.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus