Події

22 лютого, 10:00 , Chasopys Eduspace Майстер-класи

Майстер-клас "Як продавати послуги муніципалітетам на мільйон євро в рік: досвід однієї громадської організації"

Чи може громадська організація заробляти, продаючи соціальні послуги муніципалітетам? Це питання «мучить» вже багато років українські сервісні організації, що борються за впровадження принципу соціального замовлення на національному та місцевому рівнях. Ухвалення Парламентом в січні 2019 року нового Закону України «Про соціальні послуги» дав зелене світло цьому механізму. Як ефективно здійснити цей принцип на практиці?

Своїми рецептами успіху поділиться Андріс Берзінс, директор Латвійської Асоціації Самаритян. На сьогоднішній день в організації працює близько 800 співробітників. Асоціація є найбільш впливовою неприбутковою організацією Латвії, а також найбільшим соціальним підприємством цієї країни.

Базуючись в Ризі, організація залучає мільйони євро на рік, в тому числі використовуючи досвід соціальної франшизи, від місцевих муніципалітетів в обмін на надання високоякісних соціальних, медичних та освітніх послуг, спрямованих на догляд за людьми похилого віку на дому, реінтеграцію кризових категорій населення, реабілітацію людей з інвалідністю.


Спікер:
Андріс Берзінс   директор Латвійської Асоціації Самаритян, віце-президент Міжнародної Асоціації Самаритян, віце-президент Ради з розвитку соціальних послуг Латвії, голова правління Асоціація соціального бізнесу Латвії.

Мова проведення лекції - російська.

Коли: 22 лютого,  10:00 - 13:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30 (код 340, 3 поверх)

Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Увага! Кількість місць обмежено.

comments powered by Disqus