Події

12 лютого, 19:00 , Часопис Лекції

Мозок і "анатомія" щастя

Що робить нас щасливими? Звідки приходять радість, натхнення, задоволення? Насправді, всі ці реакції спричиняють невеликі молекули - нейромедіатори, які синтезуються в певних зонах головного мозку. На сьогодні вченими досить докладно вивчено структуру та фізіологічну дію цих нейромедіаторів, але як це все працює?


Запрошуємо вас відвідати лекцію Brainy від кандидата біологічних наук — Олександра Скорохода. Ми розглянемо такі питання:

  • В яких структурах мозку розташовані центри задоволення?
  • Де синтезуються і як діють "молекули щастя": серотонін, ендорфіни, ендоканабіноїди та ін.
  • Стрес, депресія та роль нейромедіаторів
  • Звідки береться "ейфорія бігуна"?
  • Чому банани та чорний шоколад піднімають настрій?
  • Скільки потрібно спати, щоб вставати "з тієї ноги"?


Спікер:
Олександр Скороход
— кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу сигнальних систем клітини Інституту Молекулярної Біології та Генетики НАН України, Голова ради молодих вчених НАН України, марафонець, трейлранер, популяризатор науки та здорового способу життя.


Коли: 12 лютого, 19:00.
Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.
Вартість:
- early bird registration до 28.01 - 250 грн
- З 29.01 - 300 грн.
Для студентів - 200 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

 

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus