Події

17 грудня, 19:00 , Часопис Дискусії

Чим IT може бути корисним для культури?

Культура та технології не існують окремо один від одного. Як новітні розробки IT-сектору можуть допомогти у втіленні суспільно-важливих ініціатив, у збереженні культурної спадщини, у реалізації мистецьких ідей, зробити культуру більш сучасною та привернути увагу аудиторії до актуальних тем?

Обговоримо 17 грудня у креативному просторі “Часопис” на зустрічі із Сергієм Прокопенком, співзасновником інноваційного медіа Gwara Media.

Інтерактивні виставки, сучасні технології у музеї, VR-арт, високотехнологічні шоу та вистави, анімаційні та імерсивні театри, мультимедійна освіта, книжки із доповненою реальністю — все це не далеке майбутнє, а сьогодення. Розробляють такі продукти й українські IT-компанії, що зацікавлені у розвитку культурних та креативних індустрій. У свою чергу, в культурному секторі є проблеми з недостатнім рівнем знань про технології та можливості, з комунікацією та артикуляцією ідей. Тому нашу зустріч ми присвячуємо взаємодії культурних, освітніх та соціальних проектів з сучасними медіа та цифровими технологіями.

Сергій Прокопенко продемонструє власні роботи й дослідження, якими можуть і повинні бути сучасні інституції та проекти за умов втілення IT-задумів та як використовувати сучасні технології й інноваційні підходи. На лекції ми розглянемо проекти на перетині мистецтва та технологій, інновацій та творчості, дізнаємось про локальні й глобальні культурні та арт-ініціативи, що застосовують високі технології.

Gwara Mediaце інноваційне медіа, що пише про креативні індустрії, про культуру 360, аудіовізуальні індустрії, креативне місто з яскравими людьми. Виробляє аудіокниги, VR/AR та бренд-контент, надає бізнес-сервіси для креативних індустрій на базі власної медіа-лабораторії. Gwara Media є соорганізатором VR Forum: Art of Change.

Коли: 17 грудня, 19:00 - 21:3.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 200 грн до 16.12 включно. 250 грн у день події.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus