Події

17 грудня, 19:00 , Часопис Майстер-класи

Ліліт Саркісян: “Як побудувати творчий бізнес за допомогою Instagram?”

Ще зовсім недавно відома у вузьких колах Ліліт Саркісян - сьогодні успішна бізнесвумен та одна з найкращих ілюстраторів України. Ліліт побудувала власний бренд самостійно - без великих фінансових вкладень та залучення інвесторів. Вона почала розкрутку у соцмережі Instagram та через рік відкрила магазин у серці столиці. То в чому полягає секрет популярності деяких людей та чому не варто накручувати підписників, а якiсть важливiша за кiлькiсть?


17 грудня у Креативному просторі “Часопис” секретами успіху поділиться відома ілюстраторка Ліліт Саркісян. Вона на власному досвіді розповість як розкрутити себе в соцмережах та зробити так, щоб великі клієнти, такі як Philipp Morris, IQOS чи Pepsi, писали вам в дірект.


На зустрічі поговоримо про:

  • Ілюстратор як будь-яка інша професія: правила iндустрii
  • Як влучно себе прорекламувати?
  • Соціальні мережі як сучасне портфоліо
  • Створення якісного і унікального контенту
  • Безкоштовні, швидкі та незалежні інструменти просування
  • Instagram для художника: ключові принципи роботи
  • Підписники - найкращi потенцiйнi клієнти
  • Базовi правила комунікації з замовником

 

Про спікера:
Ліліт Саркісян - одна з найвідоміших ілюстраторів України, засновниця бренду IIIIT SARKISIAN та магазину подарункiв з власними принтами IIIIT art store.

Коли: 17 грудня, 19:00 - 21:00
Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3
Вартість: 390 грн (напої та солодощі входять у вартість)


Увага! Кількість місць обмежено.
Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus