Події

14 грудня, 10:00 , Chasopys.UNIT Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з інтернет-маркетингу з Вікторією Харахаш та Оксаною Антонишиною

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Вікторії Харахаш та Оксани Антонишиної.


Експертиза:

  • Які соціальні мережі варто використовувати для просування вашого бренду, і в чому особливість кожної соцмережі?
  • Як зробити аналіз конкурентів і чи потрібен він?
  • Навіщо і як створювати стратегію просування в соціальних мережах?
  • Як створювати контент для соцмереж: яку інформацію використовувати, де її шукати, і головне, як її оформляти, щоб це було цікаво вашій цільовій аудиторії.
  • Які інструменти просування існують, в чому їх специфіка.
  • Що нам дає аналітика в соц мережах? На які показники варто звернути увагу.
  • Як запускати рекламу в соціальних мережах?


Вікторія Харахаш - засновник і директор агентства інтернет-маркетингу "Kiwi agency". Досвід у сфері Digital - більше 8 років. До 2014 року Вікторія працювала інтернет-маркетологом на стороні клієнтів, що дало їй цінний досвід і чітке розуміння, що саме потрібно клієнтам і як їм це дати.


На індивідуальній консультації ви зможете розібратися в тонкощах інтернет-маркетингу та отримати готові рішення з просування вашого бізнесу в соцмережах. Крім того, всі рекомендації експертів засновані на реальних кейсах вдалих проектів і підкріплені практичними прикладами.


"Kiwi Agency" займається комплексним просуванням брендів в Social Media Marketing вже 4 роки. Запустило понад 60 успішних проектів і залучило понад 460 тисяч підписників. Деякі з проектів агентства: "Будинок Іграшок", "Цікаво про молоко", "Золота Форель", "Staritsky & Levitsky vodka», «Vitality's Ukraine», і ін.
Основні послуги агентства:
- розробка комунікаційної онлайн-стратегії;
- просування в соціальних мережах (SMM);
- контент-маркетинг;
- налаштування таргетованої реклами;
- навчання і консалтинг.


Попередня реєстрація обов’язкова.
Деталі та перелік усіх експертів: тут.


Участь за умовами Простору (кожна година 40 грн, умови простору входять у вартість).

comments powered by Disqus