Події

14 грудня, 10:00 , Chasopys.UNIT Hackaton

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у Chasopys.UNIT

14 грудня з 10:00 до 13:00 у Chasopys.UNIT (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, буд B2) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.


121: швидка експертна допомога у “Часописі”  — це:

  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1;

  • корисний ранок з правильними людьми;

  • розвиток підприємницької екосистеми в Україні;

  • індивідуальний підхід;

  • досвід найуспішніших;

  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.


Експерти, що беруть участь в ініціативі:  

Ірина Еркан  — власниця брендингового агенства, ментор, креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com.Деталі та реєстрація.

Павло Бестужев – спеціаліст з маркетингу та комунікацій в інтернет та інших видах медіа, +15 років досвіду в маркетинг, рекламі та управлінні проектів. Деталі та реєстрація.

Катерина Дунаєва  — засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок.Деталі та реєстрація.

Олександр Бородін  — директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.

Володимир Нікулін — керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. Має досвід у IT сфері більше 10 років. Працював розробником та аналітиком у Deutsche Telekom, Siemens, Softline, Wargaming.Деталі та реєстрація.

Костянтин Коптелов — MBA, TEDx speaker, founder at Sverh.net and Eazzy.work, mentor at RadarTech, ex-EY tutor.Деталі та реєстрація.

Вікторія Харахаш та Оксана Антонишина  — агентство інтернет-маркетингу "Kiwi agency".Деталі та реєстрація.

Максим Семчук – експерт з франчайзингу, молодший партнер компанії FFC, керівник відділу продажів франшиз.Деталі та реєстрація.

Оксана Лук’яненко — 5 років досвіду у сфері Business Development & Sales, Event & Project Management. Спеціалізується на просуванні стартапів і представників малого та середнього бізнесу. Деталі та реєстрація.

Марія Романова — керівник корпоративного акселератора Radar Tech, team leader першого набору програми ВДНГ-TECh. Деталі та реєстрація


Попередня реєстрація обов’язкова!

Участь за умовами Простору (кожна година 40 грн, умови простору входять у вартість).

comments powered by Disqus