Події

29 листопада, 10:00 , Chasopys Eduspace Конференції

Дводенний семінар "Соціальне підприємництво в цілях стійкого розвитку"

Запрошуємо авторів ідей інноваційних соціальних підприємств, представників бізнесу та громадського сектору на дводенний семінар Лабораторії сталого розвитку, який відбудеться 29 та 30 листопада в навчальному центрі Chasopys Eduspace.

Що отримають учасники:

  • вивчать глобальний порядок ООН 2030 і можливості її реалізації в своєму регіоні за допомогою інструментів соціального підприємництва;
  • вивчать моделі соціального бізнесу відповідального виробництва, екології та цифрових інструментів в освіті;
  • представлять свій громадянський проект або соціальне підприємство;
  • отримають консультації з розвитку і фандрейзингу;
  • підготуються до презентацій власного проекту.


Тренерами на семінарі є українські та німецькі експерти в області (соціального) бізнесу, фандрайзингу та міжнародного співробітництва.
Найкращий проект отримає запрошення на 10-місячну акселеративному програму SDG Accelerator для просування продукту і розвитку партнерства з німецьким або іншим іноземним підприємством. В акселератор входить робота над проектом з менторською підтримкою, індивідуальні консультації з фахівцями, проведення майстер-класів та розвиток спільноти в своїх регіонах, освітні поїздки з відвідуванням провідних соціальних підприємств Німеччини та Східної Європи, а також участь в Саміті соціальних інновацій в Штутгарті.


Коли: 29 листопада, 10:00-18:00 та 30 листопада, 10:00-20:00
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30 (код 340)
Умови: Участь в семінарі безкоштовна.


Реєстрація: Заповніть форму, коротко опишіть свій проект, продукт і проблему, які ви хочете вирішити в своєму місті за посиланням.


ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 15.11.2018!

 

comments powered by Disqus