Події

19 листопада, 19:00 , Часопис Майстер-класи

Сейлз 2.0 ㅡ консультант, а не продавець. 20 порад, які допоможуть досягти успіху.

Ви написали клієнту, але лист залишився без відповіді. Всю ніч готували презентацію, але так і не продали проект. Знайомо? А хочете, щоб було інакше?

Щоб стати хорошим сейлзом, потрібно бути для клієнта помічником і порадником. Жити своїм продуктом, але вміти переробляти його під потреби замовника. Володіти інформацією, але не боятися ставити питання. Чесно говорити про проблеми і не соромитися просити фідбек.

Запрошуємо вас 19 листопада в креативний простір “Часопис” на майстер-клас від комерційного директора онлайн-журналу про підприємництво MC Today ㅡ Ельміри Наумедзянової.

Поговоримо про те як:

  • з першого разу зачепити клієнта;
  • вибудувати мережу контактів;
  • зацікавити великі бренди;
  • подружитися з CRM;
  • любити людей, для яких працюєш.

 

Майстер-клас буде корисний власникам b2b-бізнесів, сейлзам і тим, хто хоче ними стати.

Про спікера:

Ельміра Наумедзянова ㅡ комерційний директор онлайн-журналу про підприємництво MC Today. Серед клієнтів видання ㅡ великі бренди, такі як Renault, Lenovo, Hennessy, Yves Saint Lauren, ПУМБ і «Нова пошта». MC Today читають 130 тис. Підприємців, топ-менеджерів, інвесторів та інших активних українців, які змінюють країну на краще, не бояться мріяти і створювати нове. Раніше Ельміра керувала продажем спецпроектів на сайтах Gloss.ua, L'Officiel і XXL. Серед її клієнтів ㅡ міжнародні гіганти від Martini і Dolce & Gabbana до Radisson Blu Resort і Moët & Chandon.

Коли: 19 листопада, 19:00.

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 150 грн (умови простору включені).

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

comments powered by Disqus