Події

04 грудня, 19:00 , Chasopys.UNIT Лекції

Семінар Валерія Пекаря «Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони»

«Майбутнє вже тут. Воно просто нерівномірно поширене». - Вільям Гібсон.

Світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінює економічні відносини, політичні системи, менеджмент, культуру, релігію, мислення, сім’ю, міста та держави.

4 грудня в Chasopys.UNIT на семінарі Валерія Пекаря познайомимось зі змінами та тим, яким буде світ у 2030 році.

 

Ви отримаєте відповіді на запитання:

- Як технологічний стрибок вплине на економіку та політику?

- Чи зміниться психологія людини, її ставлення до їжі, грошей, подорожей, релігії?

- Які зміни відбудуться у приватному житті та сім'ях?

- Що робити зараз, щоб ми і наші діти були до цього готові?

Семінар буде проходити в форматі: лекції та практичного заняття із моделювання певних аспектів майбутнього у групах, що утворюються за інтересами на основі вільного вибору учасників.

Спікер:

Валерій Пекар - викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи та Львівської Бізнес Школи Українського католицького університету, автор двох книжок та більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, футурології. Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Член Національної ради реформ (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016).

Коли: 4 грудня, 19:00 – 21:00

Де: Chasopys.UNIT, вул. Дорогожицька, 3 (зупинка “Мотоциклетний Завод”)

Вартість: 250 грн, з 27.11 - 300 грн

 

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

 

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму.

У разі відмови Покупця від відвідування Заходу не пізніше ніж за 24 години до початку Заходу, Організатор зобов'язується повернути Покупцю сплачені ним кошти за квиток, за винятком сервісного збору, банківських комісій, витрат Організатора за використання Системи. Згідно з правилами, у день події і після події кошти за придбані квитки не повертаються. У разі виникнення необхідності повернення коштів за квиток та за умови дотримання даних правил, будь ласка, заповніть форму.

Будь ласка, зверніть увагу! Якщо вам необхідні оригінали рахунку та акту наданих послуг, звертайтесь, будь ласка, із запитом письмово на e-mail olgamoskalenkog@gmail.com мінімум за 24 години до дня події.

comments powered by Disqus