Події

21 вересня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації по просуванню в соцмережах від Вікторії Харахаш та Валерії Рубець

21 вересня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі  "Часопис" в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію по просуванню в соцмережах від Вікторії Харахаш та Валерії Рубець.

Експертиза:

  • Які соціальні мережі варто використовувати для просування вашого бренду, і в чому особливість кожної соцмережі?

  • Як зробити аналіз конкурентів і чи потрібен він?

  • Навіщо і як створювати стратегію просування в соціальних мережах?

  • Як створювати контент для соцмереж: яку інформацію використовувати, де її шукати, і головне, як її оформляти, щоб це було цікаво вашій цільовій аудиторії.

  • Які інструменти просування існують, в чому їх специфіка.

  • Що нам дає аналітика в соц мережах? На які показники варто звернути увагу.

  • Як запускати рекламу в соціальних мережах?

Вікторія Харахаш - засновник і директор агентства інтернет-маркетингу "Kiwi agency". Досвід у сфері Digital - більше 8 років. До 2014 року Вікторія працювала інтернет-маркетологом на стороні клієнтів, що дало їй цінний досвід і чітке розуміння, що саме потрібно клієнтам і як їм це дати.

Валерія Рубець - Head of SMM агентства інтернет-маркетингу "Kiwi Agency". Досвід у сфері Digital - більше 2 років. Регулярно підвищує свою компетентність, беручи участь в конференціях, лекціях, воркшопах та інших спеціалізованих івентах. Періодично організовує майстер-класи з SMM, а також навчає стажерів в агентстві "Kiwi Agency".

На індивідуальній консультації ви зможете розібратися в тонкощах інтернет-маркетингу та отримати готові рішення з просування вашого бізнесу в соцмережах. Крім того, всі рекомендації експертів засновані на реальних кейсах вдалих проектів і підкріплені практичними прикладами.

"Kiwi Agency" займається комплексним просуванням брендів в Social Media Marketing вже 4 роки. Запустило понад 60 успішних проектів і залучило понад 460 тисяч підписників. Деякі з проектів агентства: "Будинок Іграшок", "Цікаво про молоко", "Золота Форель", "Staritsky & Levitsky vodka», «Vitality's Ukraine», і ін.

Основні послуги агентства:

- розробка комунікаційної онлайн-стратегії;

- просування в соціальних мережах (SMM);

- контент-маркетинг;

- налаштування таргетованої реклами;

- навчання і консалтинг.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Участь за умовами Простору (кожна година 55 грн, напої та печиво входять у вартість)


Вже записалися: 2
comments powered by Disqus