Події

21 вересня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

21 вересня з 10:00 до 13:00 у Креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

121: швидка експертна допомога у “Часописі”  — це:

  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1

  • корисний ранок з правильними людьми

  • розвиток підприємницької екосистеми в Україні

  • індивідуальний підхід

  • досвід найуспішніших

  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:  

- Ірина Еркан  — креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com. Консультації з брендингу. Деталі та реєстрація.

- Павло Бестужев – спеціаліст з маркетингу та комунікацій в інтернет та інших видах медіа, +15 років досвіду в маркетинг, рекламі та управлінні проектів. Деталі та реєстрація.

- Катерина Дунаєва  — засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.

- Олександр Бородін  — директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.

- «AXON Partners» — юридична компанія, що консультує у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та криптовалют, електронної комерції, медіа права. Деталі та реєстрація.

- Володимир Нікулін — керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. Має досвід у IT сфері більше 10 років. Працював розробником та аналітиком у Deutsche Telekom, Siemens, Softline, Wargaming. Деталі та реєстрація.

- Kiwi Agency  —  займається комплексним просуванням брендів в Social Media Marketing вже 4 роки. Деталі та реєстрація.

- Оксана Лук'яненко — 5 років досвіду у сфері Business Development & Sales, Event & Project Management. Деталі та реєстрація.

Попередня реєстрація обов’язкова!

Участь за умовами Простору (кожна година 55 грн, напої та печиво входять у вартість)


Вже записалися: 3
comments powered by Disqus