Події

25 вересня, 19:00 Зустрічі

“Відверто про...Досвід перших...” Зустріч з Вікторією Тігіпко, відомим венчурним інвестором

25 вересня о 19:00 у Креативному просторі “Часопис” в рамках проекту “Відверто про… Досвід перших…” відбудеться зустріч з Вікторією Тігіпко, відомим венчурним інвестором та президентом Одеського міжнародного кінофестивалю

У ході зустрічі ви дізнаєтесь:

  • Чи варто залучати в проект інвестора і на яких умовах?

  • Де шукати інвестора та як йому «продати» свою ідею?

  • Яким сферам бізнесу надають перевагу інвестори?

  • Які тенденції впливають на розвиток венчурного ринку України?

Про спікера: У 2010 році Вікторія Тігіпко заснувала венчурний фонд TA Ventures, що спеціалізується на SaaS, Marketplaces і DeepTech в FinTech, Digital Health, Mobility та інших секторах. TA Ventures інвестував в такі проекти як Azimo, Dreamlines, FinanzCheck, SumUp, Wallapop і багато інших успішних стартапів. Фонд проінвестував в більш ніж 125 компаній, зробивши 42 виходи.

У тому ж 2010 році Вікторія очолила Одеський міжнародний кінофестиваль, котрий є одним із найбільших глядацьких фестивалів у Східній Європі. Також вона є головою Наглядової ради Української Кіноакадемії.

У 2013 році Вікторія разом з TA Ventures стала партнером британської волонтерської ініціативи Code Club в Україні. Завдяки цій ініціативі з'явилася всеукраїнська мережа клубів по програмуванню для дітей 8-13 років.

Вікторія входить до рейтингу топ-100 найуспішніших жінок України («Новое время») і топ-100 найвпливовіших жінок України («Фокус»).

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська - заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Формат події передбачає Q&A сесію, тож готуйте ваші запитання.

Коли: 25 вересня, 19:00 - 21:00

Де: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3

Вартість: 200 грн (Умови простору включені)

Увага! Кількість місць обмежено.

Придбати квиток необхідно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму

comments powered by Disqus