Події

15 вересня, 12:00 Воркшоп

Створення контенту для культурних проектів

15 вересня у Chasopys.Eduspace відбудеться 4-х годинний воркшоп від Creative Management Camp з практичними кейсами та порадами щодо створення контенту та роботи з текстами для культурних, освітніх і соціальних проектів.

Технології радикально змінюють медіаспоживання: ми все частіше відчуваємо дефіцит емоцій і споживаємо все більше інформації. Контент – король, і в цьому все менше сумнівів. А чи встигаємо ми змінювати підходи щодо створення контенту для тих проектів, над якими працюємо?

І тут традиційно є дві новини: погана в тому – що ні, більшість не встигає, а хороша – треба зовсім небагато зусиль, аби навчитися створювати тексти, що будуть не лише цікавими, а й вирішуватимуть стратегічні задачі. Тобто дозволять вашому проекту здобути більшої популярності, зрозуміліше і голосніше говорити про його позиціонування та цінності, а також досягати найамбітніших цілей.

Програма воркшопу:

  • як працюють комунікації у сфері культури та як культурним проектам комунікувати ефективніше

  • як змінюється медіаспоживання та що це означає для тих, хто працює з контентом

  • яким може бути контент та нащо вам контентна стратегія

  • з чого почати розробку контентної стратегії та чи можливо оцінити її результативність

  • як через текст спілкуватися з прихильниками проекту, стимулювати їх до взаємодії та розширювати аудиторії

  • чому все тримається на цікавих історіях і як навчитися їх розказувати

  • як працювати з різними джерелами інформації та зрозуміти, що потрібно журналістам

На вас чекають локальні та міжнародні кейси, найактуальніші цифри, відповіді на питання, а також насичена практична частина. Ми зосередимося на текстовому контенті та попрацюємо з різними його видами, проаналізуємо контент відомих культурних та соціальних проектів, спробуємо вдосконалити контентні стратегії та тексти ваших проектів.

Спікер воркшопу:

Анжела Хачатурова — журналістка с 10-річним досвідом роботи у традиційних та онлайн ЗМІ. Анжела працювала у штаті видавничих домів Sanoma Media Ukraine та Hupert Burda Media, а також на Новому каналі (медійна компанія StarLightMedia). З 2015 року — головний редактор сайту програми ЄС-Східного партнерства«Культура та Креативність» https://culturepartnership.eu/.

Про Creative Management Days:Це освітній спецпроект від програми для менеджерів культури Creative Management Camp у партнерстві з Креативним простором Часопис. Проект включає дискусії, воркшопи та практичні лекції. Раз на три тижні ми зустрічаємось у Часописі, щоб вивчати кейси культурних ініціатив та інструменти менеджменту, знайомитись із засновниками та кураторами відомих проектів.

Коли: 15 вересня, 12:00 - 16:00 (14:20 - 14:30 перерва)

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340)

Вартість: 500 грн до 14.09 та 600 грн у день події

Квиток необхідно заздалегідь придбати онлайн за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

Для оплати події як юридична особа, будь ласка, заповніть цю форму

comments powered by Disqus