Події

17 жовтня, 19:00 Зустрічі

Цикл «Мистецтво від А до Я» з Анною Владимирською. Валентин Сєров - геній портрета

17 жовтня ми поговоримо про одного з найвідоміших портретистів світу, про Валентина Сєрова. Світова популярність Сєрова виникла тому, що його відносять до числа перших російських імпресіоністів.

Деякі авторитетні критики і знавці мистецтва вважають, що Валентин Сєров у чомусь перевершив знаменитого Ренуара завдяки відмінній передачі світла, шляхетності онів і витонченості фарб.

Виставка картин Валентина Сєрова, яка відбулася минулого року в Третьяковці, викликала небувалий ажіотаж. Зламані двері, величезні черги на морозі, скандал навколо музею, і вимоги продовжити виставку наочно продемонстрували неймовірний інтерес глядачів. Чому ж саме на виставку Валентина Сєрова така екзальтована реакція мас?

Напевно, тому що публіка втомилася від сучасного концептуального мистецтва, яке, так, має бути присутнім в нашому житті, але не повинно витісняти все інше. Маятник хитнувся в інший бік - і класичні полотна знову привертають увагу.

У чому ж чарівність художника Сєрова? Спробуємо розібратися в цьому під час нашої розмови.

Анна Владимирська:

Мистецтвознавець, викладач, журналіст, письменник. Розробляє та викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Регулярно відвідує музеї та виставки з мистецтва у Європі. Переможець конкурсу "Кращі мас-медіа про кращі бренди" в номінації “Золоте перо України” (2001). Автор більш ніж 50 книг з мистецтва, педагогіки, психології.  У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус» увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Коли: 17 жовтня, 19:00.

Де: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3).

Вартість: 120 грн. (умови Простору включені).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Вже записалися: 24
comments powered by Disqus