Події

11 серпня, 11:00 Воркшоп

SOLD OUT! Воркшоп Еліни Елліс. Дитяча ілюстрація: вчимося створювати свою книгу

Якщо ви хочете навчитися правильно розробляти сюжетну лінію, вміти показати не тільки сцену, а й процес, грамотно використовувати у своїх малюнках композицію, ракурс і колірну гамму, вміло працювати з персонажами, розкадровувати текст і, рухаючись від простого до складного, навчитися основним прийомам і правилам створення ілюстрацій, - вам потрібен цей воркшоп!

Ми будемо дуже багато малювати! Весь воркшоп буде складатися з коротких, але ємких завдань на відпрацювання основних принципів ілюстрації, таких як вправи на розвиток уяви, розробка персонажа - візуальний розвиток сюжетної лінії, прийоми композиції та роботи з ракурсом, робота над ритмом і швидкістю оповідання, розкадровка і просування від схематичної замальовки до кінцевої ілюстрації.

Що ви отримаєте:

- презентацію теоретичної частини тільки для вас;

- шість годин дуже інтенсивного малювання: вся теорія буде підкріплюватися практикою;

- повну увагу тренера і особисту консультацію кожному учаснику;

- роботу в тісному колі таких же захоплених людей: зазвичай це дуже стимулює ☺;

- подальше курування в закритій групі в Facebook.

Що мати з собою:

- Альбом для малювання А4

- Простий олівець (твердий і м'який), точилку, стирачку, лінійку.

- Будь-які інструменти малювання – олівці, фарби, фломастери, туш, нарізки для колажу. Все, що вам до душі і з чим ви любите працювати.

Воркшоп проводить:

Еліна Елліс – міжнародний автор й ілюстратор дитячих книг, магістр мистецтв з дитячої ілюстрації в Кембриджі, член Асоціації Ілюстраторів Великобританії, переможець MacMillan Prize за кращу дитячу книгу 2017, лектор, викладач ілюстрації, ведуча творчого марафону “День Крокодила”.

Коли: 11 серпня, 11:00 – 17:00.

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Вартість: 1780 грн (чай, кава, солодощі включено)

Кількість учасників обмежена, їх усього 15!

Увага! Для участі у заході необхідно придбати квиток заздалегідь онлайн за посиланням.

У разі, якщо ви жодним чином не можете оплатити онлайн і бажаєте оплатити готівкою, будь ласка, зателефонуйте за номером +38 067 301 67 44 для узгодження цього питання. Важливо: за вами буде зарезервоване місце тільки після оплати.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram — 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus