Події

15 жовтня, 16:00 Зустрічі

Chessopys Club: тренування та міні-турніри з шахів у Часописі

Осінь - це хороша пора для прокачки навичок гри в шахи, тому ми раді повідомити вам, про нову можливість – години гри у шахи у креативному просторі “Часопис”.

Щонеділі з 15 жовтня 16:00 на вас чекає Володимир Хлепитько, досвідчений тренер з гри у шахи, засновник Wisdom Chess Club. Плануються як турніри, так і тренування. Рівень вашої гри у шахи немає значення.

Шахи – це не просто гра, а тренажер для розвитку логіки, інтелекту, стратегії й тактики.  Ми ходимо у спортзал, щоб тренувати м’язи, але не забуваймо, що мозок – теж м’яз, який потрібно розвивати. Навички, яких ми набуваємо у процесі грі в шахи, можна ефективно використовувати в бізнесі та в інших сферах свого життя.  Крім того, це чудова можливість зняти стрес від напруженого робочого графіку, а також привести думки в порядок для подальшої продуктивної роботи.

Тривалість: 2 години.

Умови участі: 150 грн (напої та солодощі включено). Оплата на місці.

Що необхідно для участі? 1. Зареєструватись за посиланням 2. Отримати підтвердження вашої участі (кількість місць обмежена). 3. Прийти у Часопис за адресою вул. Льва Толстого, 3, 1 поверх та запитати на рецепції Володимира Хлепитька :)

За додатковою інформацію, будь ласка, звертайтесь за телефоном:  +380958852206.

comments powered by Disqus