Події

22 червня, 19:00 Зустрічі

«Відверто про... Досвід перших». Зустріч з Надією Омельченко та Олесею Остафієвою, засновницями і співвласницями відьма-бару «Лиса гора»

22 червня о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про... Досвід перших» до Креативного простору «Часопис» завітають Надія Омельченко та Олеся Остафієва – засновниці і співвласниці відьма-бару «Лиса гора».

У ході зустрічі поговоримо про наступне:

  • Як розпочати і побудувати власний успішний бізнес без досвіду та великих стартових вкладень?

  • Які помилки розповсюджені серед молодих підприємців та як їх гармонічно уникати?

  • Як менше ніж за півроку стати одним із найбільш впізнаваних барів Києва та повернути інвестиції раніше наміченого терміну?

  • Дізнаємось про інші бізнес-секрети від успішних підприємниць.

Спікери:

Надія Омельченко – співвласниця відьма-бару "Лиса гора", віце-президент найбільшого в Україні постачальника IT-рішень для корпорацій і держсектора – компанії "ІТ-Інтегратор". До цього займала топові посади в компаніях: була директором компанії з управління нерухомістю Compass FM і директором з кадрової політики групи компаній "Октава". У менеджерському портфелі Надії також є досвід керівництва кількома соціальними проектами, зокрема освітньою програмою "IT-osvita". Викладач бізнес-школи МІМ-Київ.

Олеся Остафієва – співвласниця відьма-бару "Лиса гора", PR-консультант (2009-2014 – Київська міська державна адміністрація, 2015-2016 – Міністерство екології та природних ресурсів). До цього працювала автором та редактором в різноманітних ділових ЗМІ (Економічні вісті, KievWeekly, Статус, Бізнес, Експерт). Куратор проектів Київського благодійного товариства і форуму Kyiv City Open Doors. 

Модератор зустрічі:

Ірина Чернявська – співзасновник проекту «Відверто про... Досвід перших», професійний журналіст, заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Коли: 22 червня, 19:00

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого,3

Вартість: 200 грн (умови Простору включені)

Увага! Кількість місць обмежена.

Придбати квиток необхідно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.


comments powered by Disqus