Події

13 жовтня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Іриною Еркан, арт-директором та креативним продюсером про візуальні комунікації бренду

13 жовтня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121: Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію відІрини Еркан, креативного продюсера, арт-директора, графічного дизайнера.

В рамках консультацій ви можете звернутись до Ірини з питань:

Візуальні комунікації бренду: Як ефективні візуальні комунікації впливають на продажу? Що таке «якісний візуал для бренду» з чого він складається і скільки це коштує?

Webdesign-project:-: Як використовувати силу дизайну, щоб виокремити свій бізнес поміж конкурентів? Что нужно знать о своем бизнесе до начала работы над веб-сайтом? На якому етапі розвитку бізнесу варто вдаватися до послуг дизайнерів і програмістів?

Effective design-project: Як правильно обирати дизайн-партнера? Як відрізнити профі-дизайнера від аматора? Скільки коштує дизайн? Як отримати свій проект якісним і вчасно?

Ви можете під час консультації провести аудит візуала вашого бренду, дизайну сайту.

Про спікера:

Iрина Еркан - креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com, викладач. Володарка більш ніж 10-ти  українських і міжнародних винагород у сфері реклами і дизайну, в тому числі Grand Awarded Creative Producer за соціальну рекламу /Нью-Йорк, 2015/, Gold Awarded Creative Producer за соціальную рекламу, премія ООН / Київ, 2016/.

Досвід в рекламній індустрії 19 років.

Ресурс: www.weberkan.com

Попередня реєстрація обов’язкова.

Участь за умовами Простору (1 година = 45 грн; чай, кава, солодощі включено)

Деталі та перелік усіх експертів: тут

Вже записалися: 5
comments powered by Disqus