Події

19 червня, 19:00 Лекції

Лекторій Brainy. Сім самураїв: значення великих нейромереж для роботи мозку.

Спроби пояснити людську поведінку та особистість за допомогою окремих нейронів чи структур мозку давно лишилися позаду. Погляд нейровчених все більше спрямований на великі групи нейронів. І якщо спочатку говорили про «функціональні блоки», «модулі» чи «нейропсихологічні фактори», то сьогодні все більше йдеться про широкомасштабні мережі. Ми візьмемо до уваги сім найбільш вживаних нейромереж, ілюструючи їх персонажами класичного фільму Акіра Куросави «Сім самураїв».

На лекції обговоримо такі питання:

  • Які три базові нейромережі вирізняють у роботі мозку?

  • У чому полягає значення трьох базових нейромереж для адаптатації та повсякденного життя?

  • Як мережа спокою (default mode network) пов’язана із суб’єктивним почуттям благополуччя?

  • Які структури мозку входять до складу мережі визначення значимості (salience network)?

  • З якою нейромережею пов’язана інтелектуальна продуктивність?

Спікер:

Сергій Литвинспеціаліст в області нейропсихології особистості, аспірант психології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціалізацією «клінічна психологія». Співзасновник та ведучий проекту «Нейропсихологія». Психотерапевт у напрямі «клієнт-центрована терапія». Фундатор Клубу Розвитку при факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка.

Область наукових інтересів: нейропсихологія особистості, соціальна нейронаука та нейропсихологія дитячого розвитку, а також прикладні дисципліни, дотичні до нейронауки (нейроекономіка, нейроестетика). Наразі досліджує нейропсихологічні механізми зміни особистості клієнта в ході психотерапії.

Про лекторій:

У рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого Креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найскладніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

Коли: 19 червня, 19:00 - 21:00.

Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого,3

Вартість: early bird registration до 12.06. - 150 грн, з 13.06. - 200 грн. Для студентів - 120 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись або придбати квиток необхідно за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus