Події

13 жовтня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”

13 жовтня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” (м. Київ, вул. Льва Толстого, 3) в рамках ініціативи “121: швидка експертна допомога” кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу.

121: швидка експертна допомога у “Часописі” - це:

  • спілкування з експертами у режимі 1 to 1

  • корисний ранок з правильними людьми

  • розвиток підприємницької екосистеми в Україні

  • індивідуальний підхід

  • досвід найуспішніших

  • зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:

- Дмитро Суслов, директор компанії "Бітрікс24". Просування продуктів компанії на українському ринку,  розвиток партнерської мережі та управління проектами. Деталі та реєстрація

- Олександр Лук’янов,керуючий партнер компанії FFC. Консультації  з франчайзингу, управління і розвиток мереж. Деталі та реєстрація

- Георгій Губський, заступник директора відділу маркетингу Fialan. Розширення асортименту бізнесу, отримання максимального ефекту при мінімальному бюджеті. Деталі та реєстрація.

- Олександр Бородін, директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.

- Павло Бестужев, керуючий партнер The Partners.Консультації з пошуку оптимальної стратегії та каналів просування online та offline для популяризації вашого проекту серед цільової аудиторії та збільшення продажів. Деталі та реєстрація.

- Юристи компанії «Axon Partners». Консультації інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та крипто валют, електронної комерції. Деталі та реєстрація.

- Ігор Брандін, директор з розвитку мережі фітнес-клубів "АтлетиКо". Консультації щодо створення та розвитку бізнесу. Деталі та реєстрація.

- Володимир Нікулін, керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. КонсультаціЇ з сучасних методів розробки IT-продуктів  та керування розробкою IT-проектів.  Деталі та реєстрація.

- Валерія Рубець, експерт з просування в соціальних мережах та Head of SMM в агенції “Kiwi agency”. Консультації з розробки комунікаційної онлайн стратегії, SMM (Social Media Marketing), консалтингу. Деталі та реєстрація.

Олег Коваль, експерт з маркетингових досліджень у ProInsight Lab. Консультація з маркетингових досліджень, управлінських бізнес-рішень. Деталі та реєстрація.

- Катерина Дунаєва, експерт з копірайтингу. Консультація з основ копірайтингу та розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.

Ірина Еркан, арт-директор та креативний продюсер. Консультація з візуальної комунікації беренду. Деталі та реєстрація.

Попередня реєстрація обов’язкова!.

Участь: за умовами Простору (кожна година = 45 грн, чай, кава, солодощі включено).

Вже записалися: 0
comments powered by Disqus