Події

04 червня, 19:00 , Chasopys Eduspace Лекції

Робота з негативом у соцмережах: захистити не можна нашкодити

Погані відгуки, образливі коментарі, тролі, фейки, боти, адвокати бренду, реальні автори - як з ними працювати? Як би добре не працювала компанія, рано чи пізно вона отримує перший негативний відгук. Залишити це без уваги чи вступити у перепалку з користувачем і втратити клієнта? А може, взагалі видалити коментар? Як “правильно” відреагувати і залучити лояльних користувачів до свого бренду та які є інструменти роботи з негативом?

Відповіді отримаємо уже 4 червня у Часописі. Розберемо робочі алгоритми на прикладах відомих брендів (KFC, Aviasales, Mr. Cats, McDonalds), локальних компаній та особистих сторінок публічних людей.

Хоча й установлених раз і назавжди правил роботи з негативом не існує, проте після лекції у вас точно з’явиться розуміння того, як краще НЕ робити.

Лекція буде корисна:

  • для тих, хто просуває свій бренд у соцмережах

  • для починаючих PR та SMM-спеціалістів

  • для власників малого та середнього бізнесу

На лекції ми поговоримо про наступне:

  • Чому негатив - це неминучість та як його відстежити?

  • Які типи негативу можуть бути?

  • Які помилки допускають при опрацюванні негативу?

  • Як правильно побудувати комунікацію з незадоволеним клієнтом та повернути лояльність до свого бренду?

  • Психотипи клієнтів: чи можна знайти підхід до кожного?

  • Як вирішити проблему/біль клієнта та чому саме її треба вирішувати?

  • Яка схема реакції на негативні повідомлення та які зони відповідальності: хто за що відповідає в команді компанії, хто перевіряє повідомлення, хто може реагувати на згадки компанії від її імені?

Спікери:

Григоренко Маргарита - керівник агенції EmoticonPro, з 6-річним досвідом у просуванні міжнародних компаній на світовому ринку. Консультант з питань SMM для бізнесу, авторкурсів з SMM та маркетингу, організатор соціальних і освітніх проектів.
Гіба Анастасія - керівник відділу SMM в EmoticonPro, куратор курсу з SMM. Досвід роботи у соціальному маркетингу, PR понад 5 років. Має великий досвід просування мережі  розважальних спільнот з більше ніж мільйоном підписників. Проводить курси та тренінги з SMM із 2014 року.

Про агенцію EmoticonPro

Головна мета - покращувати якість послуг своїх клієнтів, допомагати хорошим людям і їх проектам робити світ кращим, а людей - щасливішими. У нашому портфоліо такі проекти, як магазини техніки Фокстрот, 5ОК, чіпси Lays, міжнародний сервіс медичного туризму Bookinghealth.com, пошуковик квитків Tickethunt.net, міжнародна мережа електрозаправок VLS Energy, міжнародна онлайн-платформа медичного консультування Temed Holdings, фільм “Правило Бою” тощо.

Коли: 4 червня, 19:00 - 21:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).

Вартість: 200 грн до 03.06, 250 грн - у день події.

Придбати квиток необхідно онлайн за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus