Події

13 жовтня, 10:00 Консультації

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні консультації з Павлом Бестужевим, спеціалістом з Digital Marketing. Управління customer experience, просування проектів в offline & online

13 жовтня з 10:00 до 13:00 у креативному просторі “Часопис” в рамках ініціативи 121:Швидка експертна допомога ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію від Павла Бестужева, спеціаліста з Digital Marketing та бізнес-моделювання для стартапів, керуючого партнера The Partners.

Консультації з пошуку оптимальної стратегії та каналів просування online та offline для популяризації вашого проекту серед цільової аудиторії та збільшення продажів.

У рамках консультації ми допоможемо зробити експрес-аналіз існуючого контенту та стратегії просування вашого бізнесу та допоможемо окреслити наступні кроки до зростання кількості продажів.

Для кого це буде корисно?

Для підприємців-новаторів, startaps, e-commerce проектів, що хочуть збільшити продажі  

Консультації проводить:

Павло Бестужев – спеціаліст з маркетингу та комунікацій в інтернет та інших видах медіа, керуючий партнер The Partners, +15 років досвіду в маркетингу, рекламі та управлінні проектів.

Працював з такими проектами: Київстар, Unilever, Sony Cyber-shot, T.G.I. Fridays, Walt Disney, “Интересный Киев”,  Mr. Grill  та ін. Має досвід з розробки комунікацій для ринків України, СНД, Австралії, Європи та США.

Експертизи:

  • Аналіз та дослідження ринку та споживацької поведінки

  • Розробка стратегії просування товарів та послуг: цілі, етапи, канали

  • Бізнес-моделювання: покроковий алгоритм розробки та швидкого дослідження бизнес-моделей

  • Створення контенту для просування товарів та послуг

  • Організація комунікації в digital & offline media: вибір адекватних інструментів і їх оцінка з точки зору досягнення конверсій

  • Проджект-менеджмент: від розробки до реалізації великих проектів    

Час: з 10:00 до 13:00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Участь за умовами Простору (1 година = 45 грн; чай, кава, солодощі включено)

Деталі та перелік усіх експертів: тут.

Вже записалися: 4
comments powered by Disqus