Події

21 травня, 19:00 Лекції

Лекторій BRAINY. Канабіноїди. Перспективи медичного використання

Ще з давніх часів коноплі використовували як під час релігійних обрядів так і в медичних цілях. Результати багатьох сучасних досліджень свідчать про те, що канабіноїди ефективні для лікування хронічного болю, зняття побічних ефектів хіміотерапії й епілепсії. Але на сьогодні використання медичної маріхуани легально лише у 18 країнах світу.

  • Історія медичного використання конопель.

  • Що таке канабіноїдна система?

  • Як канабіноїди впливають на наш організм?

  • Що таке фітоканабіноїди?

  • Клінічні дослідження канабіноїдів.

  • Сучасні медичні ліки на основі канабіноїдів.

На ці запитання відповість 21 травня у Часописі нейробіолог Дмитро Ісаєв – кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України.

В рамках лекторію з нейронаук #BRAINY, організованого Креативним простором “Часопис”, провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

Коли: 21 травня, 19:00.

Де: Креативний простір "Часопис", вул. Льва Тостого, 3

Вартість: early bird registration до 14.05 –150 грн (умови Простору включені), з 15.05 – 200 грн

Для студентів – 120 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись або придбати квиток за посиланням

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram- 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

comments powered by Disqus